Termomodernizacja budynków jednostek oświatowych prowadzonych przez miasto Ostrołęka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce.

Miasto Ostrołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290057
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 12:19
Lokalizacja
Ostrołęka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab9130f4-8580-40b8-b510-cd258f078b79
Identyfikator
7582142002
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachSłoneczne moduły fotoelektryczneInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

UNITRESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
7 872 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290057 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków jednostek oświatowych prowadzonych przez miasto Ostrołęka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ostrołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. gen. Józefa Bema 1

1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: (29) 764 68 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.ostroleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostroleka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ostroleka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków jednostek oświatowych prowadzonych przez miasto Ostrołęka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab9130f4-8580-40b8-b510-cd258f078b79

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043697/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 3 w ramach zadsania inwestycyjnego pn. Termomodernizacja budynków jednostek oświatowych prowadzonych przez Miasto Ostrołęka"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Środki z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności KPO w ramach programu priorytetowego B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół, Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności” w dyspozycji Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199552

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn.: „Termomodernizacja budynków jednostek oświatowych prowadzonych przez miasto Ostrołęka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce” w ramach programu priorytetowego „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół”, Program realizujący Inwestycję B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół, Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”.
Przedmiot zamówienia obejmuje: docieplenie budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza na dz. nr ewid. 61231/6, obręb 0006 Ostrołęka, jednostka ewid. 146101_1 Ostrołęka.
Miejsce realizacji: Ostrołęka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4850000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9070842,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7872000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNITRESCO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662087536

7.3.3) Ulica: ul. Żurawia 71

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-540

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Prace ogólnobudowlane, prace instalacyjne.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7872000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane