Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim w podziale na 4 części.
Powiat Żarski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-15 12:25
- Lokalizacja
- Żary, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bff10930-87e9-4807-95ce-7fdf6e7e7479
- Identyfikator
- 9281742518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290083 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim w podziale na 4 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żarski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970777803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 5
1.5.2.) Miejscowość: Żary
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 684790600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatzarski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatzary.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bff10930-87e9-4807-95ce-7fdf6e7e74791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim w podziale na 4 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bff10930-87e9-4807-95ce-7fdf6e7e7479
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060559/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPZ.272.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia: „Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla miasta i gminy Brody. ”Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja baz danych GESUT i BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie miasta i gminy Brody. Obszar opracowania obejmuje 16 obrębów tj.: Brody (081103_4.0001), Biecz (081103_5.0001), Brożek (081103_5.0003), Datyń (081103_5.0004), Grodziszcze (081103_5.0005), Jałowice (081103_5.0006), Janiszowice (081103_5.0007), Jasienica (081103_5.0008), Jeziory Dolne (081103_5.0009), Jeziory Wysokie (081103_5.0010), Koło (081103_5.0011), Kumiałtowice (081103_5.0012), Nabłoto (081103_5.0013), Suchodół (081103_5.0014), Wierzchno (081103_5.0015), Zasieki (081103_5.0016).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1.1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 170340,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia: “Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla miasta i części gminy Jasień.”Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja baz danych GESUT i BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie miasta i gminy Jasień. Obszar opracowania obejmuje 10 obrębów tj.: Jasień (081104_4.0001), Bronice (081104_5.0002), Jasionna (081104_5.0006), Jabłoniec (081104_5.0007), Jurzyn (081104_5.0008), Lisia Góra (081104_5.0009), Lipsk Żarski (081104_5.0010), Mirkowice (081104_5.0011), Świbna (081104_5.0013), Zieleniec (081104_5.0016).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1.2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 179170,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 zamówienia: Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla miasta Lubsko.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja baz danych GESUT i BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie miasta Lubsko. Obszar opracowania obejmuje 10 obrębów tj.: 081106_4.0001, 081106_4.0002, 081106_4.0003, 081106_4.0004, 081106_4.0005, 081106_4.0006, 081106_4.0007, 081106_4.0008, 081106_4.0009, 081106_4.0010.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1.3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 336180,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 zamówienia: Utworzenie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) i Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla gminy Tuplice.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja baz danych GESUT i BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie gminy Tuplice. Obszar opracowania obejmuje 13 obrębów tj.: Chełmica (081109_2.0001), Chlebice (081109_2.0002), Cielmów (081109_2.0003), Czerna (081109_2.0004), Drzeniów (081109_2.0005), Grabów (081109_2.0006), Gręzawa (081109_2.0007), Jagłowice (081109_2.0008), Łazy (081109_2.0009), Matuszowice (081109_2.0010), Nowa Rola (081109_2.0011), Świbinki (081109_2.0012), Tuplice (081109_2.0013).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1.4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 72850,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141005,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141005,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141005,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 205 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190180,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190180,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190180,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 205 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 382579,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 382579,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 382579,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 205 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97170,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97170,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97170,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 205 dni
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |