Budowa i przebudowa drogi na odcinku Suchań – Sadłowo na terenie działek geodezyjnych nr 329 obręb Sadłowo i 3 obręb 2 miasta Suchań

Gmina Suchań

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290106
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290106/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 12:30
Lokalizacja
Suchań, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1325b83e-ccf9-437e-bf70-4cb3d26a71f0
Identyfikator
8542230338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneUsuwanie glebyRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-USŁUGOWE "DROMAX" RYSZARD KOBIERSKI I KAROL KOBIERSKI SPÓŁKA CYWILNAStrzelce Krajeńskie, PL · lot 0
1 916 032,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290106 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa drogi na odcinku Suchań – Sadłowo na terenie działek geodezyjnych nr 329 obręb Sadłowo i 3 obręb 2 miasta Suchań

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchań

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska 72

1.5.2.) Miejscowość: Suchań

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-132

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 915624015

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@suchan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1325b83e-ccf9-437e-bf70-4cb3d26a71f0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i przebudowa drogi na odcinku Suchań – Sadłowo na terenie działek geodezyjnych nr 329 obręb Sadłowo i 3 obręb 2 miasta Suchań

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1325b83e-ccf9-437e-bf70-4cb3d26a71f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290106

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011370/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi na odcinku Suchań – Sadłowo na terenie działek geodezyjnych nr 329 obręb Sadłowo i 3 obręb 2 miasta Suchań

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171135

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3070986,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje budowę i przebudowę istniejącej drogi niepublicznej należącej do Gminy Suchań zlokalizowanej na terenie działki nr 3 obręb 2 miasta Suchań oraz działki nr 329 obręb Sadłowo o łącznej długości około 1455 m. W ramach zadania wykonana zostanie jezdnia z mas mineralno-bitumicznych, pobocza umocnione kruszywem stabilizowanym mechanicznie oraz zjazdy zwykłe do drogi dolotowej z mas mineralno-bitumicznych.

Zamówienie obejmuje:
1) roboty pomiarowe i przygotowawcze,
2) rozbiórki,
3) roboty ziemne,
4) jezdnię,
5) zjazdy,
6) pobocza z kruszywa łamanego,
7) oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji dołączonej do SWZ:
1) dokumentacja projektowa – załącznik nr 7,
2) przedmiary robót – załącznik nr 8,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9,
4) kosztorys ofertowy załącznik 10,
5) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112500-0 - Usuwanie gleby

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1916031,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2332722,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1916031,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowo Usługowe DROMAX Ryszard Kobierski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo Usługowe DROMAX Karol Kobierski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081057400

7.3.3) Ulica: ul. Gorzowska 36

7.3.4) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie

7.3.5) Kod pocztowy: 66-500

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1916032,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane