16_2026 ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH URZĄDZEŃ STANOWIĄCYCH WYPOSAŻENIE CENTRALNEJ STERYLIZATORNI PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290110
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-15 12:30
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-456a672c-14ba-4cfc-8cce-85f95b0c7a00
Identyfikator
7811617330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury badawczej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290110 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
16_2026 ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH URZĄDZEŃ STANOWIĄCYCH WYPOSAŻENIE CENTRALNEJ STERYLIZATORNI PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631178710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dojazd 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-631

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalmswia.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalmswia.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1321247

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

16_2026 ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH URZĄDZEŃ STANOWIĄCYCH WYPOSAŻENIE CENTRALNEJ STERYLIZATORNI PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-456a672c-14ba-4cfc-8cce-85f95b0c7a00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045308/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Usługa wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.16.2026.JŚ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego świadczenie usług serwisowych urządzeń stanowiących wyposażenie Centralnej Sterylizatorni przez okres 24 miesięcy. Przedmiotowa usługa dotyczy sprzętu i aparatury medycznej stanowiących własność Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw
Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego, zgodnie z Wykazem przedmiotowo-ilościowo-cenowym – Załącznik nr 2 oraz Opisem przedmiotu zamówienia i Zestawieniem Parametrów technicznoużytkowych, Załącznik nr 2a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

50412000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury badawczej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt. 1), w konsekwencji art. 222 ust. 5 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. dz. u. z 2024 poz. 1320 ze zm.), Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi