Dostawa materiałów kamiennych z podziałem na 2 części

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290139
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-15 12:38
Lokalizacja
Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9bb56671-8687-4487-bed0-b1ebf03335a6
Identyfikator
9840088846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Wykonawcy

2 przyznane

ŁUKASZ IZYDORCZYKNidzica, PL · lot 0
38 056,2 PLN
MAREK WASIŁOWSKINidzica, PL · lot 1
32 275,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290139 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów kamiennych z podziałem na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Nidzica

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896252313

1.5.8.) Numer faksu: 896254129

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdnidzica@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ww.bip.powiatnidzicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdn.logintrade.net/zapytania_email,229942,b7ceb9840f7f430d105131ff7ff56170.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów kamiennych z podziałem na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bb56671-8687-4487-bed0-b1ebf03335a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019622/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa materiałów kamiennych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218649

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 07/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Grysy kamienne do remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych
Część nr 2 – Kruszywo łamane do naprawy dróg

CPV : 14210000-6 Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
Zamówienie obejmuje dostawę następujących materiałów:
1. Grysy kamienne 2 – 5,6 mm - 238,00 t

z transportem do siedziby Zamawiającego tj. na adres: Powiatowy Zarząd Dróg w Ni-dzicy, ul. Kolejowa 29, 13-100 Nidzica
Dostawy będą odbywały się partiami na telefoniczne zgłoszenia Zamawiającego, który każdorazowo określi wielkość, miejsce i termin dostawy (wielkość partii określa się orientacyjnie na 20 ton).
Koszty dostawy i załadunku materiałów na środki transportu oraz transportu i wyła-dunku ponosi Wykonawca
Materiały winny odpowiadać wymaganiom Norm: PN-EN 13043:2004 i PN-EN 13242:2004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.5.) Wartość części: 35105,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Kruszywo łamane na naprawy dróg
Zamówienie obejmuje dostawę następujących materiałów:
1. Kruszywo łamane 0 – 31/5 mm - 328,00 t

CPV : 14210000-6 Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
z dostawą na wskazaną przez Zamawiającego drogę powiatową na terenie działania Powiatowego Zarządu Dróg w Nidzicy .
Dostawy będą odbywały się partiami na telefoniczne zgłoszenia Zamawiającego, któ-ry każdorazowo określi wielkość, miejsce i termin dostawy (wielkość partii określa się orientacyjnie na 20 ton). Koszty dostawy i załadunku materiałów na środki trans-portu oraz transportu i wyładunku na wskazaną drogę ponosi Wykonawca

Materiały winny odpowiadać wymaganiom Norm: PN-EN 13043:2004 i PN-EN 13242:2004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.5.) Wartość części: 35260,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38056,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39227,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38056,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-BUD Łukasz Izydorczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9840133015

7.3.4) Miejscowość: Piątki 73

7.3.5) Kod pocztowy: 13-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38056,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-01

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32275,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48412,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32275,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi-Handel-Produkcja Marek Wasiłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7460000181

7.3.4) Miejscowość: Kanigowo 12A

7.3.5) Kod pocztowy: 13-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32275,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-01
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy