Przebudowa drogi gminnej nr 370102W w kierunku Suska

Gmina Gozdowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290207
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 12:47
Lokalizacja
Gozdowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcef7eba-19b2-49a0-baf0-ee72816b33a3
Identyfikator
7761615061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290207 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 370102W w kierunku Suska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gozdowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015951

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krystyna Gozdawy 19

1.5.2.) Miejscowość: Gozdowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-213

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: (024) 276-21-12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gozdowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gozdowo.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fcef7eba-19b2-49a0-baf0-ee72816b33a3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 370102W w kierunku Suska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcef7eba-19b2-49a0-baf0-ee72816b33a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006657/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 370102W w kierunku Suska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253489

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RBK.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 370102W
w kierunku Suska.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
• Roboty przygotowawcze
• Podbudowy
• Nawierzchnie
• Roboty wykończeniowe
• Oznakowanie

Wykonawca w ramach przebudowy drogi zobowiązany jest do:
a) wykonania robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową
i przedmiary, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz uwarunkowaniami wynikającymi z niniejszego zamówienia,
b) zapewnienia obsługi geodezyjnej przez osobę/y posiadające odpowiednie uprawnienia,
Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w trakcie robót odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wywóz odpadów budowlanych będzie odbywał się na koszt Wykonawcy.
Wykonawca na własny koszt musi wykonać:
a) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą (min. 1 egz. w wersji papierowej),
b) dokumentację powykonawczą (min. 1 egz. w wersji papierowej),
Dokumenty wymienione w pkt. a), b) Wykonawca przekaże Zamawiającemu najpóźniej w dniu odbioru inwestycji.
Materiały i urządzenia, przeznaczone do realizacji zadnia, muszą odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie oraz posiadać odpowiednie certyfikaty i atesty.
Wykonawca odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo wszelkich działań na terenie budowy. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody na mieniu i zdrowiu osób trzecich, wyrządzonych w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
Wykonawca jest zobowiązany zapewnić wykonanie i kierowanie robotami przez osoby posiadające prawem wymagane kwalifikacje i uprawnienia. W przypadku Wykonawców spoza terytorium Polski kwalifikacje personelu powinny być uznawane za równoznaczne z polskimi zgodnie z przepisami odrębnymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 180 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu złożono 4 oferty. Najniższa oferta opiewała na kwotę 235 660,13 zł brutto. Po dokonaniu analizy możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, iż nie jest w stanie zwiększyć kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości najniższej oferty. W związku z powyższym, postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy – Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane