Opracowanie projektu remontu i modernizacji budynku Domu Pomocy Społecznej "Chemik" ul. Korotyńskiego 10 w Warszawie.
Dom Pomocy Społecznej "Chemik"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290242
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290242/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-15 12:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8594ff3e-3373-47ce-8586-8c91ef434991
- Identyfikator
- 5261384433
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290242 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu remontu i modernizacji budynku Domu Pomocy Społecznej "Chemik" ul. Korotyńskiego 10 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Chemik"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Korotyńskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-121
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 823 50 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.chemik@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpschemik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8594ff3e-3373-47ce-8586-8c91ef4349911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie projektu remontu i modernizacji budynku Domu Pomocy Społecznej "Chemik" ul. Korotyńskiego 10 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8594ff3e-3373-47ce-8586-8c91ef434991
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290242
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018326/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie projektu remontu i modernizacji budynku Domu Pomocy Społecznej "Chemik" ul. Korotyńskiego 10 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228535
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.DAG.26.1.2026.KN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 378840,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu i modernizacji budynku Domu Pomocy Społecznej „Chemik” w Warszawie, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i uzyskaniem wszystkich potrzebnych decyzji i uzgodnień w tym decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych, w przypadku gdy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa będzie ono wymagane oraz przygotowanie dokumentacji w zakresie niezbędnym do ogłoszenia postępowania przetargowego na wykonanie prac zgodnie z opracowanym projektem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 451656,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GiD Zespół Projektowy Grzegorz Brewczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011196990
7.3.3) Ulica: ul. Międzynarodowa 64/66A lok. 135
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-922
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |