„Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczne wodociągi w Ciechanowie”
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290253
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-15 12:55
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b86eccc-a75a-4083-8177-0f25bdcc5b8c
- Identyfikator
- 5660013885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290253 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn.
„Cyberbezpieczne wodociągi w Ciechanowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130154716
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gostkowska 81
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 672 29 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zwik@zwikciechanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwikciechanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b86eccc-a75a-4083-8177-0f25bdcc5b8c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn.„Cyberbezpieczne wodociągi w Ciechanowie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b86eccc-a75a-4083-8177-0f25bdcc5b8c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) oraz programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246338
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2026/CW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a – OPZ do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48820000-2 - Serwery
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72212730-5 - Usługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającego
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72511000-0 - Usługi zarządzania oprogramowaniem sieciowym
72514300-4 - Usługi w zakresie konserwacji systemów komputerowych
72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający nie posiada środków finansowych umożliwiających zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny jedynej oferty złożonej w postępowaniu. W związku z powyższym spełniona została przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 930495,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 930495,00 PLN
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |