Sprzedaż i dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych

ZARZĄD DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290265
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290265/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-15 12:56
Lokalizacja
Płońsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-997a25d9-4211-4543-8cdf-4a42d6cd805d
Identyfikator
5670003807
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały chodnikowe

Wykonawcy

2 przyznane

CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
775 946,64 PLN
JAN KACZMARCZYKPułtusk, PL · lot 1
177 157,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290265 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130335984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zajazd 8

1.5.2.) Miejscowość: Płońsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdimplonsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdimplonsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282742

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż i dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-997a25d9-4211-4543-8cdf-4a42d6cd805d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290265

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166886

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 839081,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. Dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych loco Raciąż
1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych partiami transportem Wykonawcy i rozładunkiem jego urządzeniem rozładowczym i na jego koszt na teren budowy w m. Raciąż (09-140).
2) Na przedmiot zamówienia składa się następujący asortyment:
a) Obrzeże betonowe 8x30x100 cm, szare - 1 140,00 mb
b) Kostka Holland, gr 6 cm, grafit - 77,76 m2
c) Płytki z wypustkami 30x30x8 cm, żółte - 864,00 szt.
d) Płyty multiwymiarowe: 15x20x8 cm i 15x30x8 cm, stosunek ilościowy 1:1 (sztuki), mikrofaza, grafitowe - 5 529,60 m2
e) Płyty multiwymiarowe: 15x20x6 cm i 15x30x6 cm, stosunek ilościowy 1:1 (sztuki), mikrofaza, szare - 4 095,00 m2
f) Płyty betonowe, 30x30x8 cm, szare - 760,32 m2
g) Płyty betonowe 20x20x8 cm, grafit - 491,52 m2
3) Ceny materiałów zgodne z ofertą Wykonawcy będą obowiązywać przez cały okres związania umową.
4) Zamówienie będzie realizowane partiami w zależności od potrzeb Zamawiającego (pojedyncza dostawa w uzgodnieniu z Wykonawcą, w zależności od rodzaju transportu Wykonawcy i zapotrzebowania Zamawiającego).
5) Zamawiający zastrzega, że może nie wykorzystać w pełni wartości umowy. Ilość materiałów objętych zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 20% szacowanej ilości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego.
6) Termin realizacji pojedynczej dostawy – wg oferty Wykonawcy w czasie określonym w godzinach od momentu zgłoszenia zapotrzebowania przekazywanego telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez uprawnionych pracowników Zamawiającego (minimalny termin realizacji dostawy od momentu zgłoszenia zapotrzebowania wynosi 12 godzin, maksymalny termin realizacji dostawy od momentu zgłoszenia zapotrzebowania wynosi 48 godzin).
7) Faktyczna ilość zamawianych wyrobów będzie zależeć od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Odbiór ilościowy w dniu dostawy.
8) Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Wykonawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru ilościowego zamówionej partii materiału.
9) Wykonawca zapewni, że dostarczone materiały będące przedmiotem zamówienia odpowiadają odpowiednim normom. Wszystkie materiały powinny posiadać niezbędne aprobaty techniczne, atesty oraz deklaracje zgodności dopuszczające do stosowania w budownictwie drogowym, które Wykonawca ma obowiązek dostarczyć wraz z każdą dostawą.
10) Wraz z każdą dostawą, Wykonawca zobowiązany jest do przekazania zamawiającemu deklaracji właściwości użytkowych i/lub dokumentów wymienionych w ust. 9.
11) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wyrywkowego sprawdzenia jakości dostarczonych materiałów przez laboratorium drogowe, na koszt Zamawiającego.
12) Zakwestionowane przez zamawiającego tj. Zarząd Dróg i Mostów Sp. z o.o. partie dostarczonych materiałów, jako niespełniające wymogów norm lub na które dostawca nie przedstawi wymaganych dokumentów, zostaną pozostawione do dyspozycji Wykonawcy i za zakwestionowaną ilość materiałów jak i za ich transport Zamawiający nie zapłaci.
13) Zakwestionowane materiały Wykonawca zobowiązany jest zabrać we własnym zakresie z miejsca ich rozładunku w ciągu 3 dni od powiadomienia przez Zamawiającego o dostawie materiałów niewłaściwej jakości.
14) W przypadku stwierdzenia przy odbiorze braków ilościowych lub wad dostarczonych materiałów, Wykonawca dostarczy towar wolny od wad w terminie 3 dni roboczych od dnia stwierdzenia wad/braków ilościowych.
15) Palety na których dostarczany jest przedmiot umowy są własnością Wykonawcy. Palety transportowe zostaną zwrócone do Wykonawcy w terminie do 6 miesięcy od momentu zrealizowania dostaw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113100-6 - Materiały chodnikowe

4.5.5.) Wartość części: 692130,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych loco Płońsk
1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa betonowej kostki brukowej i innych elementów betonowych partiami transportem Wykonawcy i rozładunkiem jego urządzeniem rozładowczym i na jego koszt na teren bazy ZDiM Sp. z o.o.
2) Na przedmiot zamówienia składa się następujący asortyment:
a) Kostka Holland, gr 8 cm, czerwona - 1 330,56 m2
b) Kostka Holland, gr 8 cm, grafit - 1 563,84 m2
c) Kostka Holland, gr 6 cm, szara - 597,8 m2
d) Krawężnik betonowy 15x30x100 cm, szary - 390,00 mb
e) Obrzeże betonowe 8x30x100 cm, szare - 270,00 mb
3) Ceny materiałów zgodne z ofertą Wykonawcy będą obowiązywać przez cały okres związania umową.
4) Zamówienie będzie realizowane partiami w zależności od potrzeb Zamawiającego (pojedyncza dostawa w uzgodnieniu z Wykonawcą, w zależności od rodzaju transportu Wykonawcy i zapotrzebowania Zamawiającego).
5) Zamawiający zastrzega, że może nie wykorzystać w pełni wartości umowy. Ilość materiałów objętych zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 20% szacowanej ilości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego.
6) Termin realizacji pojedynczej dostawy – wg oferty Wykonawcy w czasie określonym w godzinach od momentu zgłoszenia zapotrzebowania przekazywanego telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez uprawnionych pracowników Zamawiającego (minimalny termin realizacji dostawy od momentu zgłoszenia zapotrzebowania wynosi 12 godzin, maksymalny termin realizacji dostawy od momentu zgłoszenia zapotrzebowania wynosi 48 godzin).
7) Faktyczna ilość zamawianych wyrobów będzie zależeć od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Odbiór ilościowy w dniu dostawy.
8) Każda dostawa musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną przez Zamawiającego na dokumencie WZ wystawionym przez Wykonawcę. Oryginalny dokument WZ stanowić będzie podstawę odbioru ilościowego zamówionej partii materiału.
9) Wykonawca zapewni, że dostarczone materiały będące przedmiotem zamówienia odpowiadają odpowiednim normom. Wszystkie materiały powinny posiadać niezbędne aprobaty techniczne, atesty oraz deklaracje zgodności dopuszczające do stosowania w budownictwie drogowym, które Wykonawca ma obowiązek dostarczyć wraz z każdą dostawą.
10) Wraz z każdą dostawą, Wykonawca zobowiązany jest do przekazania zamawiającemu deklaracji właściwości użytkowych i/lub dokumentów wymienionych w ust. 9.
11) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wyrywkowego sprawdzenia jakości dostarczonych materiałów przez laboratorium drogowe, na koszt Zamawiającego.
12) Zakwestionowane przez zamawiającego tj. Zarząd Dróg i Mostów Sp. z o.o. partie dostarczonych materiałów, jako niespełniające wymogów norm lub na które dostawca nie przedstawi wymaganych dokumentów, zostaną pozostawione do dyspozycji Wykonawcy i za zakwestionowaną ilość materiałów jak i za ich transport Zamawiający nie zapłaci.
13) Zakwestionowane materiały Wykonawca zobowiązany jest zabrać we własnym zakresie z miejsca ich rozładunku w ciągu 3 dni od powiadomienia przez Zamawiającego o dostawie materiałów niewłaściwej jakości.
14) W przypadku stwierdzenia przy odbiorze braków ilościowych lub wad dostarczonych materiałów, Wykonawca dostarczy towar wolny od wad w terminie 3 dni roboczych od dnia stwierdzenia wad/braków ilościowych.
15) Palety na których dostarczany jest przedmiot umowy są własnością Wykonawcy. Palety transportowe zostaną zwrócone do Wykonawcy w terminie do 6 miesięcy od momentu zrealizowania dostaw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113100-6 - Materiały chodnikowe

4.5.5.) Wartość części: 146951,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775946,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 789037,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775946,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242446268

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 775946,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177157,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177157,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177157,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty - Jan Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5680001394

7.3.4) Miejscowość: Kacice

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177157,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy