Wzn./wyzn. bądź ustal. pkt gr. stan. zewn. granice pasa drog. wraz ze stabiliz. świadk. „PAS DROGOWY”, bądź weryf. i poprawą położ. oraz uzupełn. istn. świadków „PAS DROGOWY” z podz. na 4 części.”

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290309
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290309/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-15 13:07
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31ab48b7-b2f0-40e8-8afe-24ebd014077f
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pomiarowe

Wykonawcy

4 przyznane

KRZYSZTOF MUSZYŃSKIOlecko, PL · lot 0
60 270 PLN
KRZYSZTOF MUSZYŃSKIOlecko, PL · lot 1
79 556,4 PLN
USŁUGI GEODEZYJNE inż. Krzysztof ChmielewskiOlsztyn, PL · lot 2
33 900 PLN
KRZYSZTOF MUSZYŃSKIOlecko, PL · lot 3
46 046,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290309 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wzn./wyzn. bądź ustal. pkt gr.
stan. zewn. granice pasa drog. wraz ze stabiliz.
świadk. „PAS DROGOWY”, bądź weryf. i poprawą położ. oraz uzupełn. istn. świadków „PAS DROGOWY” z podz. na 4 części.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 895261954

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,228770,e8a206ab2a5e9fc98609381bcb31ffeb.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzn./wyzn. bądź ustal. pkt gr.
stan. zewn. granice pasa drog. wraz ze stabiliz.
świadk. „PAS DROGOWY”, bądź weryf. i poprawą położ. oraz uzupełn. istn. świadków „PAS DROGOWY” z podz. na 4 części.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31ab48b7-b2f0-40e8-8afe-24ebd014077f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290309

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038721/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Wznowienia granic nieruchomości.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197020

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW/NZP.IG/TP-2.1/2610/45/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 310360,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wznowienie/ wyznaczenie bądź ustalenie punktów granicznych stanowiących zewnętrzne granice pasa drogowego wraz ze stabilizacją świadkami „PAS DROGOWY”, bądź weryfikacją i poprawą położenia oraz uzupełnieniem istniejących świadków „PAS DROGOWY” z podziałem na 4 części:

Część nr 1: Obszar Rejonu Dróg Wojewódzkich w Elblągu – liczba punktów do wykonania – 250;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 10a – 10d do SWZ, które Zamawiający udostępnił na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 87500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wznowienie/ wyznaczenie bądź ustalenie punktów granicznych stanowiących zewnętrzne granice pasa drogowego wraz ze stabilizacją świadkami „PAS DROGOWY”, bądź weryfikacją i poprawą położenia oraz uzupełnieniem istniejących świadków „PAS DROGOWY” z podziałem na 4 części:

Część nr 2: Obszar Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy – liczba punktów do wykonania - 330;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 10a – 10d do SWZ, które Zamawiający udostępnił na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 99000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wznowienie/ wyznaczenie bądź ustalenie punktów granicznych stanowiących zewnętrzne granice pasa drogowego wraz ze stabilizacją świadkami „PAS DROGOWY”, bądź weryfikacją i poprawą położenia oraz uzupełnieniem istniejących świadków „PAS DROGOWY” z podziałem na 4 części:

Część nr 3: Obszar Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie – Liczba punktów do wykonania – 145;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 10a – 10d do SWZ, które Zamawiający udostępnił na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 55100,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wznowienie/ wyznaczenie bądź ustalenie punktów granicznych stanowiących zewnętrzne granice pasa drogowego wraz ze stabilizacją świadkami „PAS DROGOWY”, bądź weryfikacją i poprawą położenia oraz uzupełnieniem istniejących świadków „PAS DROGOWY” z podziałem na 4 części:

Część nr 4: Obszar Rejonu Dróg Wojewódzkich w Olecku – liczna punktów do wykonania – 191.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 10a – 10d do SWZ, które Zamawiający udostępnił na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 68760,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF MUSZYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280388910

7.3.3) Ulica: Al. Zwycięstwa 6

7.3.4) Miejscowość: Olecko

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79556,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89298,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79556,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF MUSZYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280388910

7.3.3) Ulica: Al. Zwycięstwa 6

7.3.4) Miejscowość: Olecko

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79556,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40842,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI GEODEZYJNE inż. Krzysztof Chmielewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 281577546

7.3.3) Ulica: Gałczyńskiego 1/27

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-089

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46046,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46046,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46046,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF MUSZYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280388910

7.3.3) Ulica: Al. Zwycięstwa 6

7.3.4) Miejscowość: Olecko

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46046,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi