Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Przedszkoli w Pisarzowicach – różnych artykułów spożywczych.

Zespół Przedszkoli w Pisarzowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290327
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-15 13:10
Lokalizacja
Pisarzowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fab9b117-32aa-4225-ba49-2cd85e6f6d99
Identyfikator
9372754071
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywcze

Wykonawcy

1 przyznane

CHŁODNIE EUROPEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSławków, PL · lot 0
110 022,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290327 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Przedszkoli w Pisarzowicach – różnych artykułów spożywczych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Przedszkoli w Pisarzowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526059871

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 84A

1.5.2.) Miejscowość: Pisarzowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-332

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@pisarzowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przedszkolepisarzowice.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fab9b117-32aa-4225-ba49-2cd85e6f6d99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Przedszkoli w Pisarzowicach – różnych artykułów spożywczych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fab9b117-32aa-4225-ba49-2cd85e6f6d99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040909/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Przedszkoli w Pisarzowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPP.37.372.2.WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Przedszkoli w Pisarzowicach – różnych artykułów spożywczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHŁODNIE EUROPEJSKIE SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252272273

7.3.4) Miejscowość: Sławków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110022,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy