Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu
Gmina Wąsosz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290334
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-15 13:12
- Lokalizacja
- Wąsosz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2ba0185-baef-4d96-acbf-157a7fde08ac
- Identyfikator
- 6931940501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290334 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąsosz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050617
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 17
1.5.2.) Miejscowość: Wąsosz
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-210
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 65 54 38 50
1.5.8.) Numer faksu: 65 54 3708
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wasosz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasosz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platforazakupowa.pl pod adresem platformazakupowa.pl/pn/wasosz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2ba0185-baef-4d96-acbf-157a7fde08ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119622/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie realizacji przedmiotowego zadania został określony w przedmiarze załączonym do postępowania oraz dokumentacji technicznej.
Jednocześnie wszystkie elementy znajdujące się na elewacji należy zdemontować przed rozpoczęciem robót, a po ich wykonaniu należy je ponownie zamontować.
Roboty muszą być wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami, normami, specyfikacją techniczną odbioru i wykonania robót oraz na ustalonych w umowie warunkach.
Wszystkie zamontowane materiały posiadać winny niezbędne atesty i deklaracje dopuszczające je do stosowania w budownictwie.
2. Każdy oferent przed złożeniem oferty winien szczegółowo zapoznać się z dokumentacją projektową w celu dokładnej analizy rzeczowego zakresu robót i uwzględnienie ewentualnych robót koniecznych do wykonania, a nie wynikających wprost z dokumentacji projektowej.
3. UWAGA!!! OBOWIĄZKOWA WIZJA LOKALNA:
Zamawiający zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej i sprawdzeniu dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia.
1) Wykonawca po odbyciu wizji lokalnej otrzyma potwierdzenie, którego kopię winien załączyć do
Oferty,
2) Ofertę mogą składać jedynie Wykonawcy biorący udział w wizji lokalnej,
3) Oferty, które zostaną złożone bez odbycia wizji lokalnej zostaną odrzucone zgodnie z art. 226
ust.1 pkt 18 ustawy Pzp,
4) Wizję terenową (lokalną) Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić z udziałem Pracownika Zamawiającego. Wizja lokalna odbędzie się w dniach 18.05.2026 – 20.05.2026 r. Termin wizji lokalnej Wykonawca zobowiązany jest ustalić z Zamawiającym.
Dane kontaktowe w sprawie wizji terenowej: Karol Łagocki, tel. 65 543 78 50.
5) Koszty uczestnictwa w zebraniu Wykonawców ponoszą uczestnicy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173730,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243437,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173730,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Paweł Hawryszko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5010017915
7.3.3) Ulica: ul. Mieszka I 5
7.3.4) Miejscowość: Wąsosz
7.3.5) Kod pocztowy: 56-210
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213688,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-18| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |