Automatyczny system nawadniania i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach

Gmina Bobolice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290337
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290337/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 13:12
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0497fd9f-2a93-4015-8d1e-4a1fa4a8ec08
Identyfikator
4990441187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty nawadniająceRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniającychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290337 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Automatyczny system nawadniania i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bobolice.pl;

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobolice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Automatyczny system nawadniania i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0497fd9f-2a93-4015-8d1e-4a1fa4a8ec08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290337

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040398/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Automatyczny system nawadniania i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2026.SZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Automatyczny system nawadniania i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach”, w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z OPZ i SWZ oraz Wzorem Umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz ze wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232120-9 - Roboty nawadniające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zamówieniu publicznym prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 2, pn. „Automatyczny system nawodnienia i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach”, w terminie określonym w SWZ wpłynęła jedna oferta, firmy „CHOJNACCY” Sp. z o.o., ul. Małopanewska 22/18, 54-212Wrocław, na kwotę 87.699,00 zł zł brutto. Zamawiający na to zadanie przeznaczył kwotę 75.000,00 zł brutto.
W związku z tym, że Oferta Wykonawcy przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia pn. „Automatyczny system nawodnienia i renowacja płyty głównej boiska na stadionie w Bobolicach”.
Zamawiający nie może obecnie zwiększyć kwoty do ceny z ofert.
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane