Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” z modernizacją boiska do piłki plażowej oraz budową sprawnościowego placu zabaw ze strefą workout przy ul. Wrzesińskiej w Witkowie

Gmina i Miasto Witkowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290399
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290399/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 13:28
Lokalizacja
Witkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd3c501f-eaaa-46a4-97c0-29128538b037
Identyfikator
7842299262
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlaneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

MIZAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKożuchów, PL · lot 0
1 791 177,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290399 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” z modernizacją boiska do piłki plażowej oraz budową sprawnościowego placu zabaw ze strefą workout przy ul. Wrzesińskiej w Witkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Witkowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska

1.5.2.) Miejscowość: Witkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-230

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@witkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.witkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294162

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” z modernizacją boiska do piłki plażowej oraz budową sprawnościowego placu zabaw ze strefą workout przy ul. Wrzesińskiej w Witkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd3c501f-eaaa-46a4-97c0-29128538b037

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290399

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021056/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Modernizację kompleksu sportowego „Moje Boisko -Orlik 2012” z modernizacją boiska do piłki plażowej oraz budową sprawnościowego placu zabaw ze strefą work out przy ul. Wrzesińskiej w Witkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITz.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1720904,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” z modernizacją boiska do piłki plażowej oraz budową sprawnościowego placu zabaw ze strefą workout przy ul. Wrzesińskiej w Witkowie zgodnie z załączoną dokumentacją projektową, polegająca na wykonaniu:
- robót rozbiórkowych,
- nawierzchni boiska wielofunkcyjnego,
- nawierzchni boiska piłkarskiego,
- nawierzchni i wyposażeniu boiska do siatkówki,
- montażu nowych opraw oświetleniowych,
- nawierzchni i wyposażenia placu zabaw z street workout,
- dostawy i montażu urządzeń sportowych,
- ogrodzenia kompleksu ORLIK,
- ogrodzenia boiska do siatkówki,
- ogrodzenia wokół sprawnościowego placu zabaw ze strefą workout.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1791177,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1976000,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1791177,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIZAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252101389

7.3.3) Ulica: ul. Sulechowska 39a

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-022

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1791177,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane