Termomodernizacja elewacji budynku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Gliwice Łabędy

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GLIWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290489
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290489/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 13:49
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c180adad-72af-4802-b658-891f9483337d
Identyfikator
6312214518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty izolacyjneKładzenie rynienRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okienRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ BUDNYGLIWICE, PL · lot 0
629 999,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290489 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja elewacji budynku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Gliwice Łabędy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GLIWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273073013

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 1

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kmpsp@kmpsp.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-gliwice

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c180adad-72af-4802-b658-891f9483337d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja elewacji budynku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Gliwice Łabędy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c180adad-72af-4802-b658-891f9483337d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290489

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096315/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja JRG 2 Gliwice-Łabędy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244489

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MT.2370.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac budowlanych w budynku Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach-Łabędach przy ul. Mechaników 3, pn.: „Termomodernizacja elewacji budynku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Gliwice Łabędy”. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774898,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1331316,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 774898,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LB INVEST ŁUKASZ BUDNY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 381967362

7.3.3) Ulica: CHOPINA 3/3

7.3.4) Miejscowość: GLIWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 629999,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-01
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane