„Przebudowa ul. Promiennej w Aleksandrowie Kujawskim”
Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290588
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-15 14:10
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20f5c493-ccf2-40d5-aa11-f86882a32877
- Identyfikator
- 8911558917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290588 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ul. Promiennej w Aleksandrowie Kujawskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542826820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@aleksandrowkujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-aleksandrow-kujawski.rbip.mojregion.info/8/strona-glowna-bip.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrowkujawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa ul. Promiennej w Aleksandrowie Kujawskim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20f5c493-ccf2-40d5-aa11-f86882a32877
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055273/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa ul. Promiennej w Aleksandrowie Kujawskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254220
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026.GKM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa ul. Promiennej w Aleksandrowie Kujawskim”, które obejmują przebudowę ulicy Promiennej w w Aleksandrowie Kujawskim oraz budowę kanalizacji deszczowej w ulicy Księżycowej w Aleksandrowie Kujawskim.
2. Zakres prac będących przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze;
2) roboty rozbiórkowe
3) roboty ziemne;
4) wykonanie ulicy z kostki brukowej gr. 8 cm – 650 m2;
5) wykonanie chodnika z kostki brukowej gr. 6 cm – 400 m2;
6) wykonanie zjazdów z kostki brukowej gr. 8 cm – 80 m2;
7) ułożenie krawężników;
8) wykonanie kanału technologicznego – 105 mb;
9) wykonanie kanalizacji deszczowej ul. Promienna – 72,70 mb
10) wykonanie kanalizacji deszczowej ul. Księżycowa – 138,6 mb;
11) wykonanie wpustów drogowych – 15 szt.;
12) regulację istniejących studni i zaworów infrastruktury towarzyszącej;
13) wypełnienie przestrzeni pomiędzy chodnikiem a granicą pasa drogowego zielenią w postaci trawy (75 m2) oraz otoczakiem układanym na geowłókninie (95 m2);
14) roboty wykończeniowe;
15) wykonanie prób szczelności;
16) opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu (TOR) na czas prowadzenia robót wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych prawem opinii i zatwierdzeń;
17) przygotowanie całości dokumentacji niezbędnej do złożenia zawiadomienia o zakończeniu budowy w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego (PINB).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45113000-2 - Roboty na placu budowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |