„Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica Plac 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 6A, nr 7, nr 7A” POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA

GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290622
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 14:15
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0518b60c-2d48-4f59-8f98-eddf432d7fe1
Identyfikator
8842465206
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

3 przyznane

PHU "LM PAS-GAL" S.C. EWA MRZYGŁÓD ROBERT MRZYGŁÓDŚwidnica, PL · lot 0
589 627,39 PLN
PHU "LM PAS-GAL" S.C. EWA MRZYGŁÓD ROBERT MRZYGŁÓDŚwidnica, PL · lot 1
298 513,79 PLN
PHU "LM PAS-GAL" S.C. EWA MRZYGŁÓD ROBERT MRZYGŁÓDŚwidnica, PL · lot 2
213 555,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290622 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica Plac 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 6A, nr 7, nr 7A”
POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890219806

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Waleriana Łukasińskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargielzbietykinal@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ekspzoo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica Plac 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 6A, nr 7, nr 7A”
POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0518b60c-2d48-4f59-8f98-eddf432d7fe1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009147/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica Plac 1000-lecia Państwa Polskiego nr 6A, 7, 7A” POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 9 Fundusze Europejskie na rzecz transformacji obszarów górniczych na Dolnym Śląsku, Działanie 9.7 Wsparcie dla transformacji. Tytuł projektu „Transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w Gminie Miasto Świdnica”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2083298,10 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1041649,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Termomodernizacja budynku przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 6A w Świdnicy:

Główny kod CPV:
45000000-7 Roboty budowlane

Dodatkowe, pomocnicze kody CPV:
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45211340-4 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 Roboty izolacyjne
45321000-3 Izolacja cieplna
45410000-4 Tynkowanie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45261410-1 Izolowanie dachu
45261320-3 Kładzenie rynien
45312310-3 Ochrona odgromowa
45421130-4 Instalowanie drzwi i okien
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45422100-2 Stolarka drewniana
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne

Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 1 jest termomodernizacja budynku komunalnego przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 6A w Świdnicy. Budynek ujęty jest w obszarze historycznego układu urbanistycznego zabudowy poza średniowiecznymi murami miejskimi.

Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie następujących m.in. robót, prac (opis ogólny):
• Zabezpieczenie placu budowy i organizację zaplecza budowy.
• Przygotowanie podłoża wszystkich ścian zewnętrznych i docieplenie wszystkich ścian zewnętrznych budynku styropianem fasadowym.
• Zachowanie grubości i plastyczności gzymsu oraz profilowanie attyki.
• Remont i docieplenie cokołu.
• Wykonanie kolorystyki elewacji.
• Przygotowanie podłoża i docieplenie dachu styropapą.
• Wymiana zewnętrznej stolarki okiennej z automatycznymi nawiewnikami okiennymi.
• Wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej (elewacja C).
• Remont i konserwacja historycznej stolarki zewnętrznej drzwiowej: frontowej.
• Remont płyt balkonowych i balustrady balkonowej.
• Wymiana parapetów okiennych, obróbek blacharskich (szerokość dostosowana do grubości warstwy termo-modernizacyjnej), rynien, rur spustowych, pasów podrynnowych z blachy cynkowo-tytanowej.
• Remont ogniomurków, w tym podwyższenie na całej długości.
• Wykonanie ochrony odgromowej.
• Remont i malowanie kominów.
• Docieplenie stropu nad piwnicą.
• Roboty/prace dodatkowe określone w dokumentacji.

Wykonawca do remontu i konserwacji historycznych, drewnianych drzwi wejściowych w elewacji frontowej skieruje osobę, która posiada odpowiednie kwalifikacje i spełnia warunki określone art. 37a ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz.U. 2024 r. poz. 1292 tj. ze zm. - zwanej dalej ustawą o ochronie zabytków).

Wykonawca zobowiązany będzie również m.in. do:
• uprzątnięcia placu budowy;
• usunięcia i utylizacji odpadów oraz innych materiałów pochodzących z budowy na swój koszt;
• dostarczenia na swój koszt wszystkich materiałów, urządzeń, nośników energii, innych elementów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
• przeprowadzenia niezbędnych odbiorów, ewentualnie pomiarów oraz innych prac koniecznych do prawidłowej realizacji i zakończenia niniejszego zamówienia;
• dokonania w imieniu i na rzecz Zamawiającego stosownych zgłoszeń do właściwych podmiotów, organów.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- Projekcie budowlanym.
- STWIORB.
- Pomocniczych przedmiarach robót.
- Dokumentach merytorycznych m.in. audycie, wytycznych WUOZ.
- Projekcie umowy.

Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na użytkowanym obiekcie. W organizacji placu budowy i prowadzeniu robót musi być uwzględnione funkcjonowanie obiektu.

Roboty budowlane należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie ze sztuką budowlaną, technologią systemową, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, wytycznymi oraz zgodnie z umową, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, POMOCNICZYMI przedmiarami robót, Polskimi Normami Budowlanymi przenoszącymi normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz niniejszą SWZ.

Zamawiający informuje, że złożenie oferty MOŻE być (nie jest to wymóg obligatoryjny) poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobą wyznaczoną do komunikowania się z Wykonawcami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.5.) Wartość części: 547479,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Termomodernizacja budynku przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 7 w Świdnicy:

Główny kod CPV:
45000000-7 Roboty budowlane

Dodatkowe, pomocnicze kody CPV:
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45211340-4 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 Roboty izolacyjne
45321000-3 Izolacja cieplna
45410000-4 Tynkowanie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45261410-1 Izolowanie dachu
45261320-3 Kładzenie rynien
45312310-3 Ochrona odgromowa
45421130-4 Instalowanie drzwi i okien
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 2 jest termomodernizacja budynku komunalnego przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 7 w Świdnicy. Budynek ujęty jest w obszarze historycznego układu urbanistycznego zabudowy poza średniowiecznymi murami miejskimi.

Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie następujących m.in. robót, prac (opis ogólny):
• Zabezpieczenie placu budowy i organizację zaplecza budowy.
• Przygotowanie podłoża wszystkich ścian zewnętrznych i docieplenie wszystkich ścian zewnętrznych budynku styropianem fasadowym.
• Zachowanie grubości i plastyczności gzymsu oraz profilowanie attyki.
• Remont i docieplenie cokołu.
• Wykonanie kolorystyki elewacji.
• Przygotowanie podłoża i docieplenie dachu styropapą.
• Wymiana zewnętrznej stolarki okiennej z automatycznymi nawiewnikami okiennymi.
• Wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej.
• Wymiana parapetów okiennych, obróbek blacharskich (szerokość dostosowana do grubości warstwy termo-modernizacyjnej), rynien, rur spustowych, pasów podrynnowych z blachy cynkowo-tytanowej.
• Remont ogniomurków, w tym podwyższenie na całej długości.
• Wykonanie ochrony odgromowej.
• Remont i malowanie kominów.
• Docieplenie stropu nad piwnicą.
• Roboty/prace dodatkowe określone w dokumentacji.

Wykonawca zobowiązany będzie również m.in. do:
• uprzątnięcia placu budowy;
• usunięcia i utylizacji odpadów oraz innych materiałów pochodzących z budowy na swój koszt;
• dostarczenia na swój koszt wszystkich materiałów, urządzeń, nośników energii, innych elementów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
• przeprowadzenia niezbędnych odbiorów, ewentualnie pomiarów oraz innych prac koniecznych do prawidłowej realizacji i zakończenia niniejszego zamówienia;
• dokonania w imieniu i na rzecz Zamawiającego stosownych zgłoszeń do właściwych podmiotów, organów.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- Projekcie budowlanym.
- STWIORB.
- Pomocniczych przedmiarach robót.
- Dokumentach merytorycznych m.in. audycie, wytycznych WUOZ.
- Projekcie umowy.

Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na użytkowanym obiekcie. W organizacji placu budowy i prowadzeniu robót musi być uwzględnione funkcjonowanie obiektu.

Roboty budowlane należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie ze sztuką budowlaną, technologią systemową, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, wytycznymi oraz zgodnie z umową, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, POMOCNICZYMI przedmiarami robót, Polskimi Normami Budowlanymi przenoszącymi normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz niniejszą SWZ.

Zamawiający informuje, że złożenie oferty MOŻE być (nie jest to wymóg obligatoryjny) poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobą wyznaczoną do komunikowania się z Wykonawcami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.5.) Wartość części: 296120,02 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Termomodernizacja budynku przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 7A w Świdnicy:

Główny kod CPV:
45000000-7 Roboty budowlane

Dodatkowe, pomocnicze kody CPV:
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45211340-4 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 Roboty izolacyjne
45321000-3 Izolacja cieplna
45410000-4 Tynkowanie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45261410-1 Izolowanie dachu
45261320-3 Kładzenie rynien
45312310-3 Ochrona odgromowa
45421130-4 Instalowanie drzwi i okien
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45422100-2 Stolarka drewniana
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne

Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 3 jest termomodernizacja budynku komunalnego przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 7A w Świdnicy. Budynek ujęty jest w obszarze historycznego układu urbanistycznego zabudowy poza średniowiecznymi murami miejskimi.

Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie następujących m.in. robót, prac (opis ogólny):
• Zabezpieczenie placu budowy i organizację zaplecza budowy.
• Przygotowanie podłoża wszystkich ścian zewnętrznych i docieplenie wszystkich ścian zewnętrznych budynku styropianem fasadowym.
• Zachowanie grubości i plastyczności gzymsu oraz profilowanie attyki.
• Remont i docieplenie cokołu.
• Wykonanie kolorystyki elewacji.
• Przygotowanie podłoża i docieplenie dachu styropapą.
• Wymiana zewnętrznej stolarki okiennej z automatycznymi nawiewnikami okiennymi.
• Wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej.
• Wymiana parapetów okiennych, obróbek blacharskich (szerokość dostosowana do grubości warstwy termo-modernizacyjnej), rynien, rur spustowych, pasów podrynnowych z blachy cynkowo-tytanowej.
• Remont ogniomurków, w tym podwyższenie na całej długości.
• Wykonanie ochrony odgromowej.
• Remont i malowanie kominów.
• Docieplenie stropu nad piwnicą.
• Roboty/prace dodatkowe określone w dokumentacji.


Wykonawca zobowiązany będzie również m.in. do:
• uprzątnięcia placu budowy;
• usunięcia i utylizacji odpadów oraz innych materiałów pochodzących z budowy na swój koszt;
• dostarczenia na swój koszt wszystkich materiałów, urządzeń, nośników energii, innych elementów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
• przeprowadzenia niezbędnych odbiorów, ewentualnie pomiarów oraz innych prac koniecznych do prawidłowej realizacji i zakończenia niniejszego zamówienia;
• dokonania w imieniu i na rzecz Zamawiającego stosownych zgłoszeń do właściwych podmiotów, organów.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- Projekcie budowlanym.
- STWIORB.
- Pomocniczych przedmiarach robót.
- Dokumentach merytorycznych m.in. audycie, wytycznych WUOZ.
- Projekcie umowy.

Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na użytkowanym obiekcie. W organizacji placu budowy i prowadzeniu robót musi być uwzględnione funkcjonowanie obiektu.

Roboty budowlane należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie ze sztuką budowlaną, technologią systemową, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, wytycznymi oraz zgodnie z umową, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, POMOCNICZYMI przedmiarami robót, Polskimi Normami Budowlanymi przenoszącymi normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz niniejszą SWZ.

Zamawiający informuje, że złożenie oferty MOŻE być (nie jest to wymóg obligatoryjny) poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobą wyznaczoną do komunikowania się z Wykonawcami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.5.) Wartość części: 198049,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589627,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 709938,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589627,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU "LM Pas-Gal" s. c. Ewa Mrzygłód

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PHU "LM Pas-Gal" s. c. Robert Mrzygłód

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8842506388

7.3.3) Ulica: ul. Grodzka 12

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589627,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298513,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298513,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298513,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU "LM Pas-Gal" s. c. Ewa Mrzygłód

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PHU "LM Pas-Gal" s. c. Robert Mrzygłód

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8842506388

7.3.3) Ulica: ul. Grodzka 12

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298513,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213555,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213555,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213555,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU "LM Pas-Gal" s. c. Ewa Mrzygłód

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PHU "LM Pas-Gal" s. c. Robert Mrzygłód

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8842506388

7.3.3) Ulica: ul. Grodzka 12

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213555,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość szacunkowa zamówienia:

Wartość zamówienia podstawowego:

- część nr 1 – Termomodernizacja budynku przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 6A w Świdnicy: 547.479,42 zł netto,

- część nr 2 – Termomodernizacja budynku przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 7 w Świdnicy: 296.120,02 zł netto,

- część nr 3 – Termomodernizacja budynku przy Placu 1000 - lecia Państwa Polskiego nr 7A w Świdnicy: 198.049,61 zł netto.

Razem zamówienie podstawowe: 1.041.649,05 zł netto.

Wartość tzw. wolnej ręki:

- część nr 1: do 547.479,42 zł netto,

- część nr 2: do 296.120,02 zł netto,

- część nr 3: do 198.049,61 zł netto.

Ogółem: 2.083.298,10 zł netto.
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane