Opracowanie projektu budowalnego wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projektu wykonawczego, materiałów przetargowych oraz pełnienie nadzoru autorskiego ......

GMINA GOSTYNIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290648
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290648/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-15 14:19
Lokalizacja
Gostynin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a451b7fc-5b03-4ce4-9340-7191a0b1e238
Identyfikator
9710659440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290648 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu budowalnego wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projektu wykonawczego, materiałów przetargowych oraz pełnienie nadzoru autorskiego ......

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOSTYNIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015922

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bierzewicka 50

1.5.2.) Miejscowość: Gostynin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 236 07 52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminagostynin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminagostynin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a451b7fc-5b03-4ce4-9340-7191a0b1e238

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu budowalnego wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projektu wykonawczego, materiałów przetargowych oraz pełnienie nadzoru autorskiego ......

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a451b7fc-5b03-4ce4-9340-7191a0b1e238

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290648

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034772/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi krajowej nr 60 na odcinku od granicy woj. mazowieckiego Sieraków - Sierakówek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259881

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia – (etap I) przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku od granicy województwa mazowieckiego - Sieraków - Sierakówek (od km 35+486 do km 38+730) polegająca na budowie drogi pieszo-rowerowej wraz z oświetleniem oraz sygnalizacją świetlną wraz z przejściami dla pieszych (skrzyżowanie DK60 z drogami powiatowymi nr 1419W i 1424W)” - etap I obejmujący rozbudowę drogi krajowej nr 60 na odcinku od km 37+400 do km 38+730 polegająca na budowie drogi pieszo-rowerowej wraz z oświetleniem oraz sygnalizacją świetlną wraz z przejściami dla pieszych (skrzyżowanie DK60 z drogami powiatowymi nr 1419W i 1424W)”.
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie gostynińskim, na terenie gminy Gostynin, miejscowościach Sieraków i Sierakówek w ciągu drogi krajowej nr 60 na odcinku od km 37+400 do km 38+730.
Opracowany projekt (przedmiot niniejszego zamówienia) będzie stanowił OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA do przetargu na realizację inwestycji w systemie „wybuduj” dla budowy drogi pieszo-rowerowej wraz z oświetleniem oraz sygnalizacją świetlną wraz z przejściami dla pieszych (skrzyżowanie DK60 z drogami powiatowymi nr 1419W i 1424W)”.
Wykonawca jest zobowiązany uzyskać wszelkie wymagane decyzje, pozwolenia, uzgodnienia i opinie, w tym przygotować niezbędne materiały i dane do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) (o ile zajdzie taka potrzeba), decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz uczestniczyć w uzyskaniu tych decyzji poprzez modyfikowanie i uzupełnianie wykonanych opracowań (w przypadku zajścia takiej potrzeby).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 226290,91 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia – (etap II) przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku od granicy województwa mazowieckiego - Sieraków - Sierakówek (od km 35+486 do km 38+730) polegająca na budowie drogi pieszo-rowerowej wraz z oświetleniem oraz sygnalizacją świetlną wraz z przejściami dla pieszych (skrzyżowanie DK60 z drogami powiatowymi nr 1419W i 1424W)” – etap II obejmujący rozbudowę drogi krajowej nr 60 na odcinku od km 35+486 do km 37+400 polegająca na budowie drogi pieszo-rowerowej wraz z oświetleniem oraz z przejściami dla pieszych.
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie gostynińskim, na terenie gminy Gostynin, miejscowościach Sieraków i Sierakówek w ciągu drogi krajowej nr 60 na odcinku od km 35+486 do km 37+400.
Opracowany projekt (przedmiot niniejszego zamówienia) będzie stanowił OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA do przetargu na realizację inwestycji w systemie „wybuduj” dla budowy drogi pieszo-rowerowej wraz z oświetleniem oraz z przejściami dla pieszych.
Wykonawca jest zobowiązany uzyskać wszelkie wymagane decyzje, pozwolenia, uzgodnienia i opinie, w tym przygotować niezbędne materiały i dane do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) (o ile zajdzie taka potrzeba), decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz uczestniczyć w uzyskaniu tych decyzji poprzez modyfikowanie i uzupełnianie wykonanych opracowań (w przypadku zajścia takiej potrzeby).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 204015,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełna nazwa zamówienia: Opracowanie projektu budowlanego wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projektu wykonawczego, materiałów przetargowych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku od granicy województwa mazowieckiego Sieraków - Sierakówek ( od km 35+486 do km 38+730) polegająca na budowie drogi pieszo – rowerowej wraz z oświetleniem oraz sygnalizacją świetlną wraz z przejściami dla pieszych (skrzyżowanie DK60 z drogami powiatowymi nr 1419W i 1424W) ”
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi