Budowa budynku magazynowo - garażowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SANOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00290663
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00290663/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-15 14:21
Lokalizacja
Sanok, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2283109-d9f2-4fb0-9b6d-995f4dd139e9
Identyfikator
6871646553
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanieRoboty muroweWykonywanie pokryć dachowychRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

AMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
3 192 808,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290663 z dnia 2026-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynowo - garażowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SANOKU

1.3.) Oddział zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370445681

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 60

1.5.2.) Miejscowość: Sanok

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpsanok@podkarpacie.straz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.straz.sanok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2283109-d9f2-4fb0-9b6d-995f4dd139e9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku magazynowo - garażowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2283109-d9f2-4fb0-9b6d-995f4dd139e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290663

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00141975/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku magazynowo - garażowego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POT.2370.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku magazynowo - garażowego. Funkcja budynku: magazynowo - garażowy. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony z antresolą, pełniący funkcję zaplecza technicznego i magazynowego, wspierającego bieżące działania ratowniczo-gaśnicze oraz utrzymanie gotowości operacyjnej straży pożarnej. Budynek przeznaczony jest do magazynowania sprzętu pożarniczego, ratowniczego oraz środków ochrony indywidualnej, a także do przechowywania materiałów eksploatacyjnych, narzędzi i wyposażenia niezbędnego do prowadzenia akcji ratowniczych w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej.
Parametry techniczne budynku.
Zestawienie powierzchni budynku :

- powierzchnia zabudowy: 600,00 m2
- kubatura: 4253,23 m3
- wysokość: od poziomu terenu przed wejściem głównym do szczytu kalenicy 11,02 m
- szerokość elewacji frontowej: 40,00 m
- kąt nachylenia połaci dachu 20˚
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dokumentacja budowlana).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262520-2 - Roboty murowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3192808,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4899485,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3192808,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523588250

7.3.3) Ulica: al. Gen. Leopolda Okulickiego 18

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-222

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3192808,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane