Przeprowadzenie szkoleń świadomościowych oraz specjalistycznych obejmujących 8 obszarów dostępności
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290916
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-15 15:22
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5b97554-cd5f-4325-97b5-6297e063d7e6
- Identyfikator
- 8960005354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290916 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkoleń świadomościowych oraz specjalistycznych obejmujących 8 obszarów dostępności
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001867
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cypriana Kamila Norwida 25
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-375
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 713205140
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.budzynska@upwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.upwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,210664,16c7f29d2c8f73f2ee1e867ad11ddc9e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkoleń świadomościowych oraz specjalistycznych obejmujących 8 obszarów dostępności2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5b97554-cd5f-4325-97b5-6297e063d7e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060976/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Przeprowadzenie szkoleń świadomościowych oraz specjalistycznych obejmujących 8 obszarów dostępności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Kompleksowy ekosystem dostępności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauk i Rozwoju w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (umowa nr FERS.03.01-IP.08-0165/24-00).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00133308
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A0CZZ000.240.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160039,5 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przeprowadzenie szkoleń świadomościowych oraz specjalistycznych obejmujących 8 obszarów dostępności dla kadry kierowniczej, pracowników dydaktycznych i administracyjnych oraz przedstawicieli struktur studenckich i doktoranckich Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wraz z usługą cateringową podczas szkoleń, na potrzeby realizacji projektu „Kompleksowy ekosystem dostępności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu” - umowa nr FERS.03.01-IP.08-0165/24-00 – zadanie nr 8.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Przygotowania programu oraz materiałów szkoleniowych z uwzględnieniem potrzeb uczestników, zgodnie ze wskazówkami Zamawiającego, opisem przedmiotu zamówienia oraz standardami dostępności określonymi w Wytycznych dotyczącymi zasad równościowych dla funduszy unijnych 2021–2027.
2) Przeprowadzenie cyklu szkoleń obejmującego:
• Szkolenia świadomościowe: 4 grupy liczące średnio po 15 osób każda (pracownicy uczelni) oraz 2 grupy liczące średnio po 20 osób każda (przedstawiciele struktur studenckich i doktoranckich),
• Szkolenie w zakresie zarządzania uczelnią z perspektywy dostępności: 1 grupa licząca średnio 20 osób.
• Szkolenia w zakresie stosowania języka prostego: 4 grupy liczące średnio po 15 osób każda.
• Szkolenia w zakresie zagadnień równościowych: 2 grupy liczące średnio po 15 osób każda.
• Szkolenia w zakresie problematyki kryzysu zdrowia psychicznego: 4 grupy liczące średnio po 15 osób każda.
• Szkolenie z ewakuacji osób z niepełnosprawnościami: 1 grupa licząca średnio 15 osób.
• Szkolenie z dostępności architektonicznej: 1 grupa licząca średnio 15 osób.
• Szkolenia z przygotowania dostępnych cyfrowo prezentacji i materiałów: 4 grupy po średnio 15 osób każda.
• Szkolenia z prowadzenia zajęć dla osób z różnymi niepełnosprawnościami, w tym spektrum autyzmu itp.: 4 grupy po średnio 15 osób każda.
3) Zapewnienie podczas każdego szkolenia usługi cateringowej w postaci ciągłej przerwy kawowej dla wszystkich uczestniczek i uczestników danego szkolenia stacjonarnego, w godzinach trwania szkolenia.
4) Opracowania testu PRE i POST oraz przeprowadzenia go wśród uczestników każdego szkolenia odpowiednio przed jego rozpoczęciem i po jego zakończeniu.
5) Wystawienie imiennych certyfikatów lub zaświadczeń w formie papierowej, potwierdzających odbycie danego szkolenia przez uczestniczki i uczestników.
6) Udzielenie Zamawiającemu licencji.
3. Celem szkoleń jest podniesienie kompetencji uczestników w zapewnianiu dostępności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i wsparciu osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118748,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131945,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tyflokom Kamil Kowalczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482315817
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131945,3 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-12-31| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |