Remont pomieszczeń magazynowych w budynku głównym Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie przy ul. Krzemionki 30
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00290995
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290995/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-15 16:13
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b048f66-23bb-44ea-827f-61b50fd13e32
- Identyfikator
- 5210412987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieKładzenie podłóg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290995 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń magazynowych w budynku głównym Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie przy ul. Krzemionki 30
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krzemionki 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-525
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 26 15 212
1.5.8.) Numer faksu: (12) 423 65 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.kra@tvp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tvp.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
media
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń magazynowych w budynku głównym Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie przy ul. Krzemionki 302.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b048f66-23bb-44ea-827f-61b50fd13e32
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290995
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261742
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TXKK/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Remont pomieszczeń magazynowych w budynku głównym Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie przy ul. Krzemionki 30”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SWZ: nr 3a – Program Funkcjonalno-Użytkowy, nr 3b – Przedmiar robót i nr 4 – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45432110-8 - Kładzenie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że wobec:- braku możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, postanawia unieważnić postępowanie.
| 2026-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |