Remont mostu w miejscowości Proboszczów
Powiat Złotoryjski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00291243
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 08:06
- Lokalizacja
- Złotoryja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9fd6c9c-cfed-44db-ba36-dfdf68886ea4
- Identyfikator
- 6941682348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291243 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu w miejscowości Proboszczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Złotoryjski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Niepodległości 8
1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768786940
1.5.8.) Numer faksu: 768786955
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-zlotoryja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-zlotoryja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-zlotoryja.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont mostu w miejscowości Proboszczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9fd6c9c-cfed-44db-ba36-dfdf68886ea4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031933/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont mostu w miejscowości Proboszczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228044
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.272.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 325107,82 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 150610,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont mostu w miejscowości Proboszczów.
Na remont obiektu mostowego składa się: wykonanie ławy fundamentowej w postaci opaski nurtowej pod mostem, wykonanie rekonstrukcji muru przyczółka mostowego z bloczków kamiennych z piaskowca ze spoinowaniem i powłoką hydrofobową, wykonanie chodnika na moście, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu - bariery ochronne stalowe, ułożenie dylatacji na moście oraz ułożenie nawierzchni bitumicznej na moście.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi udostępniona z SWZ dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne oraz przedmiar robót. Wszystkie wymagane cechy dostaw i robót budowlanych zostały określone w w/w dokumentach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449733,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA AURELIA KALUS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862376003
7.3.3) Ulica: Stare Rachowice 36/5
7.3.4) Miejscowość: Bolków
7.3.5) Kod pocztowy: 59-420
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |