„Naprawa i serwis samochodów służbowych będących w dyspozycji Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy.”

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00291351
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00291351/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-16 08:38
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2516314b-9f83-463f-8c10-2342b0ffdc1e
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ STĘPNOWSKINidzica, PL · lot 0
91 635 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291351 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Naprawa i serwis samochodów służbowych będących w dyspozycji Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 0896256383

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.nidzica@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,214138,dcd66128ae9ab16a4b58c7d4a4b9ca20.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Naprawa i serwis samochodów służbowych będących w dyspozycji Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2516314b-9f83-463f-8c10-2342b0ffdc1e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030666/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Przeglądy pojazdów, naprawa i wymiana opon,serwis klimatyzacji na lata 2025-27

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499679

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW/RDWN/TP-2.1/2610/169/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 85750,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa i serwis samochodów służbowych będących w dyspozycji Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy.

Szczegółowy zakres prac do wykonania określa Opis Przedmiotu Zamówienia oraz formularz cenowy, które Zamawiający udostępnił w wersji elektronicznej na Platformie przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

3.2. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności znowelizowanej ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.

3.3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) wykonywanie niezbędnej obsługi technicznej, wynikającej z eksploatacji i określonego przebiegu pojazdów objętych przedmiotem zamówienia,
2) określanie każdorazowo przewidywanego zakresu i kosztów wykonania naprawy,
3) wykonywanie wszystkich zgłaszanych bieżących napraw pojazdów objętych przedmiotem zamówienia,
4) wykonywanie napraw bieżących wynikłych z awarii,
5) wykonywanie napraw związanych z elektroniczną diagnostyką i sterowaniem w pojeździe,
6) demontaż zużytych części, akcesoriów i materiałów wynikający z napraw oraz ich utylizacja,
7) montaż nowych części, akcesoriów i materiałów wynikający z napraw,
8) ewentualną dostawę niezbędnych uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającym części zamiennych, opon i materiałów eksploatacyjnych,
9) serwis klimatyzacji – według potrzeb przedstawiciela Zamawiającego
10) wykonywanie diagnostyki, w tym serwisu ogumienia polegającego na kontroli zużycia ogumienia oraz wymianie sezonowej opon zimowych na letnie i letnich na zimowe,
11) odbiór zużytych opon w celu utylizacji.

UWAGA: Wykonawca musi posiadać stacje obsługi zlokalizowane w odległości nie większej niż 30 km od siedziby Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nidzicy ul. Kolejowa 29.

Przyjmuje się, że odległość będzie mierzona wg Mapy Google, dostępnej na stronie internetowej https://mapy.google.pl. W przypadku, gdy Mapa wskazuje dwie lub więcej alternatywnych tras/ odległości Wykonawca przyjmuje trasę najkrótszą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91635,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91635,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91635,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTO CENTRUM Rafał Stępnowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9840062491

7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 7

7.3.4) Miejscowość: Nidzica

7.3.5) Kod pocztowy: 13-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91635,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi