Odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00291360
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00291360/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-16 08:41
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e42b7fde-a52b-4edc-8edd-af01e3730974
Identyfikator
6222297825
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wywozu odpadów

Wykonawcy

6 przyznanych

FIRMA USŁUGOWA EKO-KAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWARaszków, PL · lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291360 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

1.3.) Oddział zamawiającego: ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600553

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wysocka 1B

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 735 71 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_ostrow_wielkopolski@zus.pl.

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/237715/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e42b7fde-a52b-4edc-8edd-af01e3730974

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291360

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00564067/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Odbiór odpadów komunalnych z obiektów Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168647

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 260000.271.121.2025-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 317709,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z SWZ:
„2.1.6. Zamawiający informuje, że:
2.1.6.1. dopuszcza składanie ofert częściowych (ofert przewidujących, zgodnie z dokumentami zamówienia, wykonanie części zamówienia) wyłącznie w zakresie części zamówienia wyodrębnionych jako:
2.1.6.1.1. „Część 1” zamówienia - odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości Zamawiającego zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wysockiej 1b oraz ul. Kościelnej 18 (dalej: „Część 1” zamówienia);
(...)
2.1.6.2. w przypadku wyodrębnionej zgodnie z pkt 2.1.6.1 SWZ:
2.1.6.2.1. „Część 1” zamówienia:
2.1.6.2.1.1. szczegółowy opis jej przedmiotu zawiera załącznik nr 1 do załącznika nr 6A do SWZ,
(...)
2.1.6.2.1.3. wymagania w zakresie zatrudnienia osób:
2.1.6.2.1.3.1. zgodnie z uregulowaniem zawartym w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia, przez cały okres wykonywania przez nie powierzonych im czynności, zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat) w rozumieniu Kodeksu pracy oraz za wynagrodzeniem o wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalone na podstawie art. 6-7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę - osób wykonujących czynności polegające na wywozie z nieruchomości Zamawiającego odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie,
2.1.6.2.1.3.2. szczegółowe określenie sposobu weryfikacji zatrudnienia osób, jak również uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawiera załącznik nr 6A do SWZ,
2.1.6.2.1.4. warunki realizacji zamówienia określone zostały szczegółowo w załączniku nr 6A do SWZ;
(...)
2.1.6.3.4. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp;
(...)
2.1.6.6. nie przewiduje możliwości odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po jej odbyciu.”.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 158257,51 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z SWZ:
„2.1.6. Zamawiający informuje, że:
2.1.6.1. dopuszcza składanie ofert częściowych (ofert przewidujących, zgodnie z dokumentami zamówienia, wykonanie części zamówienia) wyłącznie w zakresie części zamówienia wyodrębnionych jako:
(...)
2.1.6.1.2. „Część 2” zamówienia - odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości Zamawiającego zlokalizowanej w Kaliszu przy ul. Konopnickiej 31 (dalej: „Część 2” zamówienia);
(...)
2.1.6.2. w przypadku wyodrębnionej zgodnie z pkt 2.1.6.1 SWZ:
(...)
2.1.6.2.2. „Części 2” zamówienia:
2.1.6.2.2.1. szczegółowy opis jej przedmiotu zawiera załącznik nr 1 do załącznika nr 6B do SWZ,
(...)
2.1.6.2.2.3. wymagania w zakresie zatrudnienia osób:
2.1.6.2.2.3.1. zgodnie z uregulowaniem zawartym w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia, przez cały okres wykonywania przez nie powierzonych im czynności, zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat) w rozumieniu Kodeksu pracy oraz za wynagrodzeniem o wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalone na podstawie art. 6-7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę - osób wykonujących czynności polegające na wywozie z nieruchomości Zamawiającego odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie,
2.1.6.2.2.3.2. szczegółowe określenie sposobu weryfikacji zatrudnienia osób, jak również uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawiera załącznik nr 6B do SWZ,
2.1.6.2.2.4. warunki realizacji zamówienia określone zostały szczegółowo w załączniku nr 6B do SWZ;
(...)
2.1.6.3.4. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp;
(...)
2.1.6.6. nie przewiduje możliwości odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po jej odbyciu.”.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 61997,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z SWZ:
„2.1.6. Zamawiający informuje, że:
2.1.6.1. dopuszcza składanie ofert częściowych (ofert przewidujących, zgodnie z dokumentami zamówienia, wykonanie części zamówienia) wyłącznie w zakresie części zamówienia wyodrębnionych jako:
(...)
2.1.6.1.3. „Część 3” zamówienia - odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości Zamawiającego zlokalizowanej w Rawiczu przy ul. Mikołajewicza 18 (dalej: „Część 3” zamówienia);
(...)
2.1.6.2. w przypadku wyodrębnionej zgodnie z pkt 2.1.6.1 SWZ:
(...)
2.1.6.2.3. „Części 3” zamówienia:
2.1.6.2.3.1. szczegółowy opis jej przedmiotu zawiera załącznik nr 1 do załącznika nr 6C do SWZ,
(...)
2.1.6.2.3.3. wymagania w zakresie zatrudnienia osób:
2.1.6.2.3.3.1. zgodnie z uregulowaniem zawartym w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia, przez cały okres wykonywania przez nie powierzonych im czynności, zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat) w rozumieniu Kodeksu pracy oraz za wynagrodzeniem o wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalone na podstawie art. 6-7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę - osób wykonujących czynności polegające na wywozie z nieruchomości Zamawiającego odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie,
2.1.6.2.3.3.2. szczegółowe określenie sposobu weryfikacji zatrudnienia osób, jak również uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawiera załącznik nr 6C do SWZ,
2.1.6.2.3.4. warunki realizacji zamówienia określone zostały szczegółowo w załączniku nr 6C do SWZ;
(...)
2.1.6.3.4. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp;
(...)
2.1.6.6. nie przewiduje możliwości odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po jej odbyciu.”.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 35359,72 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z SWZ:
„2.1.6. Zamawiający informuje, że:
2.1.6.1. dopuszcza składanie ofert częściowych (ofert przewidujących, zgodnie z dokumentami zamówienia, wykonanie części zamówienia) wyłącznie w zakresie części zamówienia wyodrębnionych jako:
(...)
2.1.6.1.4. „Część 4” zamówienia - odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości Zamawiającego zlokalizowanej w Lesznie przy Al. Krasińskiego 36 (dalej: „Część 4” zamówienia);
(...)
2.1.6.2. w przypadku wyodrębnionej zgodnie z pkt 2.1.6.1 SWZ:
(...)
2.1.6.2.4. „Części 4” zamówienia:
2.1.6.2.4.1. szczegółowy opis jej przedmiotu zawiera załącznik nr 1 do załącznika nr 6D do SWZ,
(...)
2.1.6.2.4.3. wymagania w zakresie zatrudnienia osób:
2.1.6.2.4.3.1. zgodnie z uregulowaniem zawartym w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia, przez cały okres wykonywania przez nie powierzonych im czynności, zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat) w rozumieniu Kodeksu pracy oraz za wynagrodzeniem o wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalone na podstawie art. 6-7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę - osób wykonujących czynności polegające na wywozie z nieruchomości Zamawiającego odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie,
2.1.6.2.4.3.2. szczegółowe określenie sposobu weryfikacji zatrudnienia osób, jak również uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawiera załącznik nr 6D do SWZ,
2.1.6.2.4.4. warunki realizacji zamówienia określone zostały szczegółowo w załączniku nr 6D do SWZ;
(...)
2.1.6.3.4. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp;
(...)
2.1.6.6. nie przewiduje możliwości odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po jej odbyciu.”.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 17058,68 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z SWZ:
„2.1.6. Zamawiający informuje, że:
2.1.6.1. dopuszcza składanie ofert częściowych (ofert przewidujących, zgodnie z dokumentami zamówienia, wykonanie części zamówienia) wyłącznie w zakresie części zamówienia wyodrębnionych jako:
(...)
2.1.6.1.5. „Część 5” zamówienia - odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości Zamawiającego zlokalizowanej w Kościanie przy ul. Kaźmierczaka 31 (dalej: „Część 5” zamówienia);
(...)
2.1.6.2. w przypadku wyodrębnionej zgodnie z pkt 2.1.6.1 SWZ:
(...)
2.1.6.2.5. „Części 5” zamówienia:
2.1.6.2.5.1. szczegółowy opis jej przedmiotu zawiera załącznik nr 1 do załącznika nr 6E do SWZ,
(...)
2.1.6.2.5.3. wymagania w zakresie zatrudnienia osób:
2.1.6.2.5.3.1. zgodnie z uregulowaniem zawartym w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia, przez cały okres wykonywania przez nie powierzonych im czynności, zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat) w rozumieniu Kodeksu pracy oraz za wynagrodzeniem o wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalone na podstawie art. 6-7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę - osób wykonujących czynności polegające na wywozie z nieruchomości Zamawiającego odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie,
2.1.6.2.5.3.2. szczegółowe określenie sposobu weryfikacji zatrudnienia osób, jak również uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawiera załącznik nr 6E do SWZ,
2.1.6.2.5.4. warunki realizacji zamówienia określone zostały szczegółowo w załączniku nr 6E do SWZ;
(...)
2.1.6.3.4. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp;
(...)
2.1.6.6. nie przewiduje możliwości odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po jej odbyciu.”.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 34822,08 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z SWZ:
„2.1.6. Zamawiający informuje, że:
2.1.6.1. dopuszcza składanie ofert częściowych (ofert przewidujących, zgodnie z dokumentami zamówienia, wykonanie części zamówienia) wyłącznie w zakresie części zamówienia wyodrębnionych jako:
(...)
2.1.6.1.6. „Część 6” zamówienia - odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie z nieruchomości Zamawiającego zlokalizowanej w Gostyniu przy ul. Nowe Wrota 10 (dalej: „Część 6” zamówienia),
2.1.6.2. w przypadku wyodrębnionej zgodnie z pkt 2.1.6.1 SWZ:
(...)
2.1.6.2.6. „Części 6” zamówienia:
2.1.6.2.6.1. szczegółowy opis jej przedmiotu zawiera załącznik nr 1 do załącznika nr 6F do SWZ,
(...)
2.1.6.2.6.3. wymagania w zakresie zatrudnienia osób:
2.1.6.2.6.3.1. zgodnie z uregulowaniem zawartym w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia, przez cały okres wykonywania przez nie powierzonych im czynności, zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat) w rozumieniu Kodeksu pracy oraz za wynagrodzeniem o wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalone na podstawie art. 6-7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę - osób wykonujących czynności polegające na wywozie z nieruchomości Zamawiającego odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie,
2.1.6.2.6.3.2. szczegółowe określenie sposobu weryfikacji zatrudnienia osób, jak również uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawiera załącznik nr 6F do SWZ,
2.1.6.2.6.4. warunki realizacji zamówienia określone zostały szczegółowo w załączniku nr 6F do SWZ,
(...)
2.1.6.3.4. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp;
(...)
2.1.6.6. nie przewiduje możliwości odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po jej odbyciu.”.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 10214,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208954,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208954,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208954,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa EKO-KAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222788279

7.3.3) Ulica: Polna 17

7.3.4) Miejscowość: Raszków

7.3.5) Kod pocztowy: 63-440

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208954,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Sprostowanie do pkt 7.3.8 (Czy Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom ?) zawartego w Sekcji VII Wykonawca, któremu udzielono zamówienia (dla części 1) Ogłoszenia:
1.1. jest: „Nie”,
1.2. powinno być: „Nie dotyczy”, gdyż zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający nie żądał wskazania przez Wykonawców w ofertach, części zamówienia, których wykonanie zamierzają powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani, a tym samym nie posiada informacji w tym zakresie.
2. Uzupełnienie do pkt 8.3 (Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej) zawartego w Sekcji VIII Umowa (dla części 1) Ogłoszenia:
Zgodnie z § 4 Umowy:
„Okres obowiązywania Umowy: 24 miesiące od dnia zawarcia Umowy.”.
3. Znaczenie pojęć użytych w Ogłoszeniu przez zamawiającego:
3.1. „SWZ” - Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami, stanowiącymi jej integralną część,
3.2. „ustawa Pzp” - ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.),
3.3. „Wykonawca” - osoba fizyczna, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która oferuje na rynku wykonanie robót budowlanych lub obiektu budowlanego, dostawę produktów lub świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego.
2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi