Modernizacja infrastruktury oświetlenia na terenie miasta Marki - szafy SON. Zamówienie uzupełniające do postępowania nr WZP.271.33.2023
Gmina Miasto Marki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00291435
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291435/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 09:01
- Lokalizacja
- Marki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-edafc626-40f1-4a02-8135-f41ada30eafc
- Identyfikator
- 1251622308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291435 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja infrastruktury oświetlenia na terenie miasta Marki - szafy SON. Zamówienie uzupełniające do postępowania nr WZP.271.33.2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
1.5.2.) Miejscowość: Marki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetlenia na terenie miasta Marki - szafy SON. Zamówienie uzupełniające do postępowania nr WZP.271.33.20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edafc626-40f1-4a02-8135-f41ada30eafc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291435
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041609/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Konserwacja i bieżące utrzymanie oraz usuwanie awarii instalacji oświetlenia na terenie Gminy Miasto Marki w latach 2025-2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245828
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Spełnione są następujące warunki:
1) Udzielenie zamówienia podstawowego nastąpiło w dniu 30-06-2023.
2) Umowę podstawową nr 272.51.2023 zawarto z Wykonawcą ELES-BUD Ewa Konopka-Strusińska z siedzibą w Kobyłce przy ul. Powstańców 4A lok. 2, 05-230 Kobyłka wpisaną do rejestru CEIDG NIP 9522005248 REGON 145900850.
3) Zamawiający przewidział w postępowaniu WZP.271.33.2023 (SWZ i ogłoszenie nr 2023/BZP 00251804 z dnia 07-06-2023 udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu usług jak te będące przedmiotem zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający przewidział na udzielenie zamówienia kwotę 440 243,90 zł netto, która stanowi 100% wartości zamówienia podstawowego.
5) Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia wynosi: 310 000,00 zł netto co stanowi równowartość 71 925,76 euro.
6) Dotychczas nie udzielono zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury oświetlenia na terenie miasta Marki – szaf SON zasilających obwody elektryczne oświetlenia drogowego w celu zapewnienia bezpiecznej i zgodnej z obowiązującymi normami eksploatacji instalacji oświetlenia drogowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia oraz dokumentacja techniczna którą stanowi załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Wykonawca zobowiązany jest prowadzić roboty zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, Prawem budowlanym, normami branżowymi oraz wytycznymi Zamawiającego.
Roboty należy prowadzić w sposób minimalizujący utrudnienia w ruchu drogowym.
Wszelkie uzgodnienia z OSD w zakresie przyłączenia leżą po stronie Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELES-BUD Ewa Konopka-Strusińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9522005248 REGON:145900850
7.3.4) Miejscowość: Kobyłka
7.3.5) Kod pocztowy: 05-230
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |