Zakup sprzętu informatycznego do bieżącej działalności Studia Filmów Rysunkowych z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24.

STUDIO FILMÓW RYSUNKOWYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00291569
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00291569/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-16 09:33
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-188798a7-f3f1-47a1-a7fe-2e94b8002c41
Identyfikator
5472158573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputerowe jednostki do przechowywaniaKomputery przenośneKomputer tabletKomputer biurkowySprzęt związany z komputeramiMonitory ekranowePamięć o dostępie swobodnym (RAM)Części komputerówAkcesoria komputeroweBezprzestojowe źródła energiiBaterieUrządzenia siecioweOkablowanie sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

STUDIOTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
187 425,75 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291569 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu informatycznego do bieżącej działalności Studia Filmów Rysunkowych z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STUDIO FILMÓW RYSUNKOWYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363661944

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cieszyńska 24

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 338126341

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sfr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sfr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-188798a7-f3f1-47a1-a7fe-2e94b8002c41

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu informatycznego do bieżącej działalności Studia Filmów Rysunkowych z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-188798a7-f3f1-47a1-a7fe-2e94b8002c41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291569

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005000/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup asortymentu informatycznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224509

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 11/2026/DI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177531,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia części 1 jest dostawa infrastruktury IT obejmująca macierz dyskową z wyposażeniem i oprogramowaniem wymaganym do jej prawidłowego działania wraz ze wsparciem technicznym i serwisowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania

4.5.5.) Wartość części: 105691,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sprzęt informatyczny obejmujący w szczególności: laptopy, komputer PC do kasy, dyski, tablet, słuchawki, zasilacze awaryjne UPS, karty graficzne i pozostały sprzęt peryferyjny oraz akcesoria IT określone szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213200-7 - Komputer tablet

30213300-8 - Komputer biurkowy

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30231300-0 - Monitory ekranowe

30236110-6 - Pamięć o dostępie swobodnym (RAM)

30237100-0 - Części komputerów

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

31440000-2 - Baterie

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 71840,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187425,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187425,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187425,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STUDIOTECH POLAND SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011224892

7.3.3) Ulica: UL. BAŻANCIA 53

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-892

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187425,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie ze względu na odrzucenie ofert wykonawców, którzy nie złożyli w przewidzianym terminie przedmiotowych środków dowodowych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103842,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125464,12 PLN

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy