Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych "Pod Lysc" nr działki 2046/1 w miejscowości Krośnicy o długości 515 mb.

GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00516499
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00516499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-25 15:07
Lokalizacja
Krościenko nad Dunajcem, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1897241e-66cb-45fd-82ed-aadb7d6f6c3f
Identyfikator
7352849761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "TRANSKOP" SPÓŁKA CYWILNA JÓZEF JANOS, STANISŁAW JANOSFalsztyn, PL · lot 0
500 000,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00516499 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych "Pod Lysc" nr działki 2046/1 w miejscowości Krośnicy o długości 515 mb.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 35

1.5.2.) Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-450

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 262-30-77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kroscienko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroscienko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kroscienko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych "Pod Lysc" nr działki 2046/1 w miejscowości Krośnicy o długości 515 mb.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1897241e-66cb-45fd-82ed-aadb7d6f6c3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013214/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych "Pod Lysc" w Krośnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458953

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 448073,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i modernizacja odcinka o długości 515 mb istniejącej drogi gminnej wewnętrznej – drogi dojazdowej do gruntów rolnych o nazwie lokalnej „Pod Lysc” w miejscowości Krośnica, stanowiącej działkę ewid. nr 2046/1 w odc. km 0+010 do km 0+525. 2. Zakres robót obejmuje: 1) Wykonanie przebudowy korpusu drogi gminnej w zakresie rozbiórki istniejącej warstw podbudowy oraz wykonania robót ziemnych niwelacji terenu, korytowania pod warstwy konstrukcyjne i wykonaniu profilowania i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne remontowanej nawierzchni drogi, 2) Wykonanie górnej warstwy podbudowy z tłucznia kamiennego zagęszczonego mechanicznie gr. 25 cm na istniejącej dolnej warstwie podbudowy przeznaczonej do zachowania na powierzchni 2 575,00 m2, 3) Wykonanie górnej warstwy żwirowej rozścielanej mechanicznie o gr. 8,0 cm na powierzchni 2 575,00 m2, 4) Wykonanie nowej nawierzchni wiążącej jezdni drogi gminnej, z mieszanek mineralno- asfaltowych o gr. 6,0 cm, na powierzchni 2 060,00 m2, 5) Wykonanie nowej nawierzchni ścieralnej jezdni drogi gminnej, z mieszanek mineralno-asfaltowych o gr. 4,0 cm, na powierzchni 2 060,00 m2, 6) Wykonanie obustronnej obsypki pobocza gruntowego z tłucznia kamiennego gr. 10 cm na powierzchni 515,00 m2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót określa dokumentacja remontu drogi oraz przedmiar robót, stanowiące załączniki do SWZ. W cenie oferty należy uwzględnić ewentualne prace które mogły zostać pominięte w przedmiarze oraz dokumentacji. 4. Zadanie jest współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500000,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 680396,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500000,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Stanisław Janos Firma Usługowo-Handlowa "TRANSKOP" WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "TRANSKOP" S.C., JÓZEF JANOS, STANISŁAW JANOS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352642356

7.3.3) Ulica: Dworska 3

7.3.4) Miejscowość: Falsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 34-435

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500000,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane