„Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji drogowych – z podziałem na części”
Gmina Piątnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00291861
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 10:42
- Lokalizacja
- Piątnica Poduchowna, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17eaa808-af19-4dc5-9a42-d4321d22988e
- Identyfikator
- 7182032847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
4 przyznane
Rafał BigdaŁomża, PL · lot 0
15 715 PLNAdrian BajnoŁomża, PL · lot 1
16 900 PLNRafał BigdaŁomża, PL · lot 2
40 895 PLNPRACOWNIA PROJEKTOWA KOMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 3
101 524,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291861 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji drogowych – z podziałem na części”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piątnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stawiskowska 53
1.5.2.) Miejscowość: Piątnica Poduchowna
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-421
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 215 21 60
1.5.8.) Numer faksu: 862182456
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.pstragowski@gminapiatnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminapiatnica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminapiatnica.ezamawiajacy.pl/pn/gminapiatnica/demand/276747/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji drogowych – z podziałem na części”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17eaa808-af19-4dc5-9a42-d4321d22988e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171176
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Remont drogi wewnętrznej nr 35/2 w miejscowości Kosaki na odcinku ok. 990mb”Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem skutecznego zgłoszenia robót budowlanych dla zadania pn. „Remont drogi wewnętrznej nr 35/2 w miejscowości Kosaki na odcinku ok. 990 mb”. Dokumentacja obejmuje w szczególności opracowanie projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno-budowlanego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich, a także pełnienie nadzoru autorskiego.
Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 18450,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Remont drogi publicznej nr 105648B Wiktorzyn – Drozdowo na odcinku ok. 990 mb”.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem skutecznego zgłoszenia robót budowlanych dla zadania pn. „Remont drogi publicznej nr 105648B Wiktorzyn – Drozdowo na odcinku ok. 990 mb”. Dokumentacja obejmuje w szczególności opracowanie projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno-budowlanego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich, a także pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych.
Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 24600,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Przebudowa drogi publicznej nr 105664B w miejscowości Nagórki na działce nr 103/1, obręb Nagórki”.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa drogi publicznej nr 105664B w miejscowości Nagórki na działce nr 103/1, obręb Nagórki”. Dokumentacja obejmuje w szczególności wykonanie mapy do celów projektowych, badań geotechnicznych, opracowanie projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektów technicznych, opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, a także uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, decyzji i zatwierdzeń, w tym projektu stałej organizacji ruchu. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 49200,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV – Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Budowa drogi gminnej – ul. Promienna w Piątnicy Poduchownej na działkach nr 2/10 oraz 2/1”.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi gminnej – ul. Promienna w Piątnicy Poduchownej na działkach nr 2/10 oraz 2/1”.
Dokumentacja obejmuje w szczególności wykonanie mapy do celów projektowych, badań geotechnicznych, opracowanie projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektów technicznych wszystkich branż, opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich, a także uzyskanie wymaganych uzgodnień, decyzji i zatwierdzeń, w tym projektu stałej organizacji ruchu. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 147600,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15715,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72570,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15715,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Bigda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 83102404976
7.3.3) Ulica: Cisowa 12
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15715,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72570,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adrian Bajno
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 89062202272
7.3.3) Ulica: Szmaragdowa 11/28
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40895,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140712,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40895,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Bigda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 83102404976
7.3.3) Ulica: Cisowa 12
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40895,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-15Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101524,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195850,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101524,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa KOMI Sp. z. o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362185654
7.3.3) Ulica: Waszyngtona 24/197
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-274
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101524,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |