Przebudowa i remont tarasów i schodów zewnętrznych w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHYŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00291864
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 10:44
- Lokalizacja
- Rozprza, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0783b6f2-1b0e-493b-8511-e0fdf9cd1c41
- Identyfikator
- 7711029349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneInstalowanie konstrukcji metalowychKonstrukcje gotoweRoboty elewacyjneRoboty w zakresie ochrony powierzchni
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291864 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont tarasów i schodów zewnętrznych w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHYŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315169
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łochyńsko 75A
1.5.2.) Miejscowość: Rozprza
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-340
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.kaczmarek@lochynsko.naszdps.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lochynsko.naszdps.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0783b6f2-1b0e-493b-8511-e0fdf9cd1c411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
pomoc społeczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dom Pomocy Społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont tarasów i schodów zewnętrznych w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0783b6f2-1b0e-493b-8511-e0fdf9cd1c41
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031790/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa i remont tarasów, schodów zewnętrznych w Pawilonie I DPS w Łochyńsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191611,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy i remontu tarasów i schodów zewnętrznych w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważnione| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |