Konserwacja i bieżące utrzymanie systemu telefonii alarmowej w ciągu autostrady A4
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00291925
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291925/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 10:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57ffc164-e4b0-483a-8e0b-5edd496bc811
- Identyfikator
- 6751272475
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291925 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i bieżące utrzymanie systemu telefonii alarmowej w ciągu autostrady A4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mogilska 25
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-542
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gddkia.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i bieżące utrzymanie systemu telefonii alarmowej w ciągu autostrady A42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57ffc164-e4b0-483a-8e0b-5edd496bc811
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291925
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117723/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Konserwacja i bieżące utrzymanie systemu łączności alarmowej w ciągu autostrady A4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.KR.D-3.2421.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i bieżące utrzymanie systemu telefonii alarmowej w ciągu autostrady A4.
Zakresem usługi objęte są urządzenia telefonii alarmowej zlokalizowane w ciągu autostrady A4 od węzła Balice I do węzła Tarnów Centrum w województwie małopolskim. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Zapewnienie pracy systemu telefonii alarmowej w pełnej sprawności.
2) Utrzymanie sieci światłowodowej wraz ze wszystkimi urządzeniami niezbędnymi do jej poprawnego funkcjonowania i służącymi do obsługi systemu telefonii alarmowej.
3) Zapewnienie łączności bezprzewodowej, transmisji danych i poprawności transmisji danych z kolumn alarmowych do OUA Targowisko i z OUA Targowisko do Oddziału w Krakowie,
4) Konserwację i utrzymanie stacji roboczych w Punkcie Informacji Drogowej (PID) w Oddziale w Krakowie.
5) Przeglądy techniczne, konserwację urządzeń i elementów składowych systemu telefonii alarmowej.
6) Konserwację i bieżące utrzymanie urządzeń centralnych, w tym węzła komunikacyjnego, serwerów, zasilania awaryjnego, do obsługi telefonii alarmowej zlokalizowanych w kontenerze technicznym na terenie OUA Targowisko.
7) Administrowanie systemem telefonii alarmowej, wsparcie techniczne użytkowników.
8) Zapewnienie archiwizacji danych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50334400-9 - Usługi w zakresie konserwacji systemu komunikacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72318000-7 - Usługi przesyłu danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 630990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 630990,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 630990,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TELWAY Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 944-22-09-753
7.3.3) Ulica: ul. Krakowiaków 10
7.3.4) Miejscowość: Kryspinów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-060
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 630990,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |