Roboty budowlane i remontowe przy żłobku w Dąbkowie
Gmina Lubaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292114
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292114/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 11:34
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04e9e64a-645a-4f02-b0b0-7729bac0fff5
- Identyfikator
- 7931505013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292114 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane i remontowe przy żłobku w Dąbkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasna 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminalubaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminalubaczow.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane i remontowe przy żłobku w Dąbkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04e9e64a-645a-4f02-b0b0-7729bac0fff5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049456/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Roboty budowlane i remontowe przy żłobku w Dąbkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki: art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Zamawiający w postepowaniu pn. „Tworzenie nowych miejsc w Gminnym Żłobku „Kraina Malucha” w Dąbkowie – roboty budowlane” sygn. akt IZP.271.11.2025 stosownie do art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp przewidział zamówienia podobne polegające na: „wykonaniu podobnych robót budowlanych związanych z realizacją przedmiotu zamówienia w zakresie do 50 % ilości podanej w zamówieniu podstawowym. Wartość tych robót została uwzględniona przy obliczeniu całkowitej wartości zamówienia. Ewentualne zamówienia udzielone zostaną na podobnych warunkach umownych jak zamówienie podstawowe. Cena negocjowana będzie w oparciu o aktualny poziom cen rynkowych.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: IZP.271.11.2025
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający zaprasza wykonawcę do negocjacji dot. realizacji zadania polegającego na wykonaniu robót podobnych (dodatkowych) dot. remontu budynku żłobka w Dąbkowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa (przedmiar robót).
Pozostałe warunki realizacji zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączonym załączniku nr 2, t. j.: projektowanych postanowieniach umownych.
Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki: art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Zamawiający w postepowaniu pn. „Tworzenie nowych miejsc w Gminnym Żłobku „Kraina Malucha” w Dąbkowie – roboty budowlane” sygn. akt IZP.271.11.2025 stosownie do art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp przewidział zamówienia podobne polegające na: „wykonaniu podobnych robót budowlanych związanych z realizacją przedmiotu zamówienia w zakresie do 50 % ilości podanej w zamówieniu podstawowym. Wartość tych robót została uwzględniona przy obliczeniu całkowitej wartości zamówienia. Ewentualne zamówienia udzielone zostaną na podobnych warunkach umownych jak zamówienie podstawowe. Cena negocjowana będzie w oparciu o aktualny poziom cen rynkowych. Możliwość udzielenia zamówienia w trybie art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8 ustawy jest jedynie uprawnieniem Zamawiającego i nie stanowi żadnego wiążącego zobowiązania. Zakres podobnych robót budowlanych będących przedmiotem postępowania nr IZP.271.11.2025 obejmuje m.in.
• Roboty rozbiórkowe
• Roboty ziemne
• Fundamenty
• Konstrukcja parteru i ścian szczytowych
• Strop
• Dach
• Ocieplenie stropu
• Ściany działowe
• Podłoża posadzek parteru
• Wykończenie ścian wewnętrznych
• Wykończenie posadzek
• Pas elewacyjny podrynnowy z blach panelowych
• Stolarka okienna i drzwiowa
• Roboty malarskie
• Elewacja i elementy zewnętrzne
• Budynek kontenerowy
• Ogród sensoryczny – przestrzeń wypoczynkowo – rekreacyjna.
• Instalacje – branża sanitarna
• Instalacje – branża elektryczna
• inne roboty wskazane w przedmiarach robót oraz dokumentacji projektowej”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Robert Polak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7931002447
7.3.4) Miejscowość: Lubaczów
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162258,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |