Dostawa oraz wdrożenie systemu multiportalowego wraz z aplikacjami E-Komunikator, Wirtualny Asystent i Wirtualny Przewodnik w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00292124
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00292124/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-16 11:36
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61701dc3-89e3-4bdf-bee5-e71a5662e62d
Identyfikator
5632077608
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wdrażania oprogramowaniaUsługi szkolenia personeluUsługi konfiguracji oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi dostawy oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNAJasionka, PL · lot 0
316 848 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292124 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oraz wdrożenie systemu multiportalowego wraz z aplikacjami E-Komunikator, Wirtualny Asystent i Wirtualny Przewodnik w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110607010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pocztowa 54

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 564 04 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klopuszynski@panschelm.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/286961/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oraz wdrożenie systemu multiportalowego wraz z aplikacjami E-Komunikator, Wirtualny Asystent i Wirtualny Przewodnik w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61701dc3-89e3-4bdf-bee5-e71a5662e62d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292124

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PANS w Chełmie - Uczelnia dostępna 2.0

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227224/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K-ZP.26.2.25.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 306182,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa oraz wdrożenie systemu multiportalowego wraz z aplikacjami E-Komunikator, Wirtualny Asystent i Wirtualny Przewodnik w ramach realizacji projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie oraz wdrożenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego systemu multiportalowego przeznaczonego do budowy i zarządzania wieloma stronami WWW, portalami, intranetami oraz aplikacjami webowymi w jednym środowisku, wraz z utworzeniem i uruchomieniem w tym Systemie aplikacji/modułów: E-Komunikator, Wirtualny Asystent oraz Wirtualny Przewodnik, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1. opracowanie analizy przedwdrożeniowej,
2. dostarczenie licencji na System będący przedmiotem zamówienia,
3. wykonanie prac instalacyjnych, konfiguracyjnych i parametryzacyjnych,
4. uruchomienie funkcjonalności określonych w OPZ,
5. wykonanie integracji wskazanych w OPZ, w szczególności z usługą katalogową Zamawiającego oraz systemem USOS,
6. przeprowadzenie testów funkcjonalnych, bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej oraz usunięcie błędów stwierdzonych w toku realizacji,
7. przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów Systemu,
8. przekazanie kompletnej dokumentacji, w tym dokumentacji użytkownika, administratora, technicznej, integracyjnej i powykonawczej,
9. świadczenie serwisu gwarancyjnego przez okres minimum 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego, a w przypadku zaoferowania dłuższego okresu — przez okres wskazany w ofercie Wykonawcy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316848 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316848 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316848 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPTEAM S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130334531

7.3.4) Miejscowość: Tajęcina

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316848 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy