„Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim w podziale na 5 części”.
Powiat Żarski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292180
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292180/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 11:46
- Lokalizacja
- Żary, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f1ec4b4-406b-44cf-aecb-5d60b6dd83fe
- Identyfikator
- 9281742518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292180 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim w podziale na 5 części”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żarski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970777803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 5
1.5.2.) Miejscowość: Żary
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 479 06 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatzarski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatzary.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f1ec4b4-406b-44cf-aecb-5d60b6dd83fe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim w podziale na 5 części”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f1ec4b4-406b-44cf-aecb-5d60b6dd83fe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292180
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060559/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT) w powiecie żarskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242508
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPZ.272.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia: „Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla miasta Łęknica”.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja bazy danych BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie miasta Łęknica (081101_1.0001).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 23517,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia: „Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla gminy Lubsko”.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja bazy danych BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie gminy Lubsko. Obszar opracowania obejmuje 20 obrębów tj.: Białków (081106_5.0001), Chełm Żarski (081106_5.0002), Chocicz (081106_5.0003), Chocimek (081106_5.0004), Dąbrowa(081106_5.0005), Dłużek (081106_5.0006) Grabków (081106_5.0007), Górzyn (0811036_5.0008), Kałek (081106_5.0009), Lutol (081106_5.0010), Mierków (081106_5.0011), Mokra (081106_5.0012), Małowice (081106_5.0013), Osiek (081106_5.0014), Raszyn (081106_5.0015), Stara Woda (081106_5.0016), Tarnów (081106_5.0017), Tuchola Żarska (081106_5.0018), Tymienice (081106_5.0019), Ziębikowo (081106_5.0020).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 71120,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 zamówienia: „Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla gminy Przewóz”.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja bazy danych BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie gminy Przewóz. Obszar opracowania obejmuje 15 obrębów tj.: – Bucze (081107_2.0001), Dąbrowa Łużycka (081107_2.0002), Dobrochów (081107_2.0003), Dobrzyń (081107_2.0004), Jamno (081107_2.0005), Lipna (081107_2.0006), Mała Lipna (081107_2.0007), Mielno (081107_2.0008), Piotrów (081107_2.0009), Potok (081107_2.0010), Przewóz (081107_2.0011), Sanice (081107_2.0012), Sobolice (081107_2.0013), Straszów (081107_2.0014), Włochów (081107_2.0015).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 43200,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 zamówienia: „Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla gminy Trzebiel”.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja bazy danych BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie gminy Trzebiel. Obszar opracowania obejmuje 31 obrębów tj.: Bronowice (081108_2.0001), Buczyny (081108_2.0002), Chudzowice (081108_2.0003), Chwaliszowice (081108_2.0004), Czaple (081108_2.0005), Dębinka (081108_2.0006), Gniewoszyce (081108_2.0007), Jasionów (081108_2.0008), Jędrzychowice (081108_2.0009), Jędrzychowiczki (081108_2.0010), Kałki (081108_2.0011), Kamienica (081108_2.0012), Karsówka (081108_2.0013), Królów (081108_2.0014), Łuków (081108_2.0015), Marcinów (081108_2.0016), Mieszków (081108_2.0017), Niwica (081108_2.0018), Nowe Czaple (081108_2.0019), Przewoźniki (081108_2.0021), Rytwiny (081108_2.0022), Siedlec (081108_2.0023), Siemiradz (081108_2.0024), Stare Czaple (081108_2.0025), Strzeszowice (081108_2.0026), Trzebiel (081108_2.0027), Wierzbięcin (081108_2.0028), Włostowice (081108_2.0029), Żarki Małe (081108_2.0030), Żarki Wielkie (081108_2.0031).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 97760,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 zamówienia: „Utworzenie Bazy Danych Obiektów Topograficznych 500 (BDOT500) w powiecie żarskim dla części gminy Żary”.Przedmiotem zamówienia jest utworzenie oraz aktualizacja bazy danych BDOT500 wraz z wprowadzeniem do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonej przez wykonawcę bazy danych na terenie gminy Żary. Obszar opracowania obejmuje 4 obręby tj.: Grabik (081110_2.0007), Lubomyśl (081110_2.0009), Olbrachtów (081110_2.0017), Sieniawa Żarska (081110_2.0020).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 65600,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27329,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27329,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27329,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66936,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66936,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66936,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41451,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41451,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41451,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109248,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109248,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109248,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73677,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73677,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Geodezyjno Projektowa Geomierz Jarosław Kucmierz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731090588
7.3.3) Ulica: ul. Tuchowska 27b
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73677,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |