Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury II - Utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury.

WOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY IM. DR. EMILA CYRANA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00292211
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00292211/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-16 11:52
Lokalizacja
Lubliniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e5b01c7-37a3-4c9c-aef2-6122e8d002df
Identyfikator
5751656554
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaBetonowanie bez zbrojeniaChodnikiGry i zabawki, wyposażenie parków zabawUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292211 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury II - Utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY IM. DR. EMILA CYRANA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 48

1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 343532811

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wsnlc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wsnlc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e5b01c7-37a3-4c9c-aef2-6122e8d002df

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury II - Utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e5b01c7-37a3-4c9c-aef2-6122e8d002df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031743/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240263

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP.261.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury II - Utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury.
Zakres robót ujęty jest w Przedmiarze robót.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załącznikach do SWZ:
1) Dokumentacja techniczna:
- Przedmiar robót,
- Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
- Dokumentacja projektowa,
2) Wzór umowy - załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

34953300-5 - Chodniki

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia o 101 358,71 zł, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 993558,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 993558,71 PLN

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane