Zagospodarowanie turystyczne Gminy Czarny Dunajec poprzez budowę ścieżek rowerowych i modernizację infrastruktury w ramach projektu Unikatowe atrakcje turystyczne gminy czarnodunajeckiej
MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292232
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292232/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 11:57
- Lokalizacja
- Czarny Dunajec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5fb6a25-237b-4d17-ab2f-b273075fdee5
- Identyfikator
- 7352843273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292232 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie turystyczne Gminy Czarny Dunajec poprzez budowę ścieżek rowerowych i modernizację infrastruktury w ramach projektu Unikatowe atrakcje turystyczne gminy czarnodunajeckiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Czarny Dunajec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-470
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czarny-dunajec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarny-dunajec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czarny_dunajec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie turystyczne Gminy Czarny Dunajec poprzez budowę ścieżek rowerowych i modernizację infrastruktury w ramach projektu Unikatowe atrakcje turystyczne gminy czarnodunajeckiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5fb6a25-237b-4d17-ab2f-b273075fdee5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292232
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Działanie: FEMP.07.02 ZIT - Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach miejskich, Typ projektu z SzOP: D. Trasy turystyczne Program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: FEMP.07 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Tytuł projektu: Unikatowe atrakcje turystyczne gminy czarnodunajeckiej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209321
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia obejmuje zaprojektowanie i realizację inwestycji obejmującej budowę, przebudowę i modernizację infrastruktury turytycznej na terenie Gminy Czarny Dunajec.
Zamówienie obejmuje realizację następujących elementów:
Element A: Roboty przygotowawcze i projektowe
Element B: Budowa i przebudowa ścieżki rowerowej na długości ok 996 mb wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Element C: Modernizacja ścieżki rowerowej Szlak Wokół Tatr na długości ok. 5530 mb
Wszelkie odbiory częściowe oraz rozliczenia prac/robót będą prowadzone odrębnie dla każdego z elementów A, B i C.
Zakres robót objętych niniejszym postępowanie przetargowym, został szczegółowo określony w pliku pn.:10. „Zakres inwestycji” stanowiącym element złącznika nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3762000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4632180,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3941836,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KIERNIA Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352865323
7.3.4) Miejscowość: Ratułów
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3941836,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |