"Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w obszarze cyberbezpieczeństwa w Gminie Gronowo Elbląskie”
GMINA GRONOWO ELBLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292318
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292318/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 12:16
- Lokalizacja
- Gronowo Elbląskie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-927fec92-0cb3-4da3-9525-1a82a0fd3009
- Identyfikator
- 5782982929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292318 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w obszarze cyberbezpieczeństwa w Gminie Gronowo Elbląskie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRONOWO ELBLĄSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 3
1.5.2.) Miejscowość: Gronowo Elbląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-335
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminagronowo@gminagronowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagronowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminagronowo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w obszarze cyberbezpieczeństwa w Gminie Gronowo Elbląskie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-927fec92-0cb3-4da3-9525-1a82a0fd3009
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027945/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w obszarze cyberbezpieczeństwa w Gminie Gronowo Elbląskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w obszarze cyberbezpieczeństwa w Gminie Gronowo Elbląskie” program: Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229180
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRGo.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 235545,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu IT oraz oprogramowania biurowego na potrzeby Urzędu Gminy Gronowo Elbląskie dla zadania „Zakup urządzeń zabezpieczających sieć” oraz realizacja projektu „Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w obszarze cyberbezpieczeństwa w Gminie Gronowo Elbląskie” program: Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, wdrożenie, konfiguracja i utrzymanie następujących systemów i urządzeń, zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do SWZ:
1. Wdrożenie, konfiguracja i utrzymanie oprogramowania z zakresu Cyberbezpieczeństwa (w tym SIEM/XDR).
2. Wdrożenie i utrzymanie rozwiązań ciągłego monitorowania bezpieczeństwa sieci, uprawnień oraz naruszeń (Monitoring).
3. Zakup urządzenia klasy DLP (Data Loss Prevention) wraz z wdrożeniem (element ITAM/SAM/UEM).
4. Zakup urządzenia do zasilania awaryjnego – UPS 3 kVA.
5. Zakup urządzenia do przechowywania kopii zapasowych – serwer NAS Enterprise oraz dyski SSD/HDD.
6. Zakup kompleksowy system wraz z wdrożeniem i wsparciem na realizacji projektu na okres 24 m-ce.
Szczegółowy opis w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48200000-0 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu
48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci
72500000-0 - Komputerowe usługi pokrewne
72200000-7 - Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
30237280-5 - Akcesoria zasilające
48820000-2 - Serwery
48620000-0 - Systemy operacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235545,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235545,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235545,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji Jacek Lewandowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791103181
7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 37
7.3.4) Miejscowość: Sztum
7.3.5) Kod pocztowy: 82-400
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235545,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Przedmiot zamówienia zrealizowany będzie przez Wykonawcę w terminie 1 miesiąca w przypadku dostawy sprzętu oraz 3 miesięcy w przypadku wdrożenia od daty podpisania umowy.2. Miejsce usługi/dostawy budynek Urzędu Gminy w Gronowie Elbląskim, ul. Łączności 3.
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |