Wykonanie robót remontowo-konserwacyjnych w pomieszczeniach zajmowanych przez Wojewódzki Urząd Prawy w Warszawie Filia w Radomiu, ul. Mokra 2
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292386
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292386/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 12:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30448ef3-f08e-4834-8992-6201fb5e8923
- Identyfikator
- 5272262656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292386 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowo-konserwacyjnych w pomieszczeniach zajmowanych przez Wojewódzki Urząd Prawy w Warszawie Filia w Radomiu, ul. Mokra 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016362050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chłodna 52
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-872
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 48 22 578 44 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wup.mazowsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupwarszawa.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wupwarszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowo-konserwacyjnych w pomieszczeniach zajmowanych przez Wojewódzki Urząd Prawy w Warszawie Filia w Radomiu, ul. Mokra 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30448ef3-f08e-4834-8992-6201fb5e8923
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292386
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055551/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace związane z remontem budynków i nawierzchni placu WUP Warszawa i Filiach, w tym remont w Radomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.261.143.2026.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 454868,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowo-konserwacyjnych w pomieszczeniach zajmowanych przez Wojewódzki Urząd Prawy w Warszawie Filia w Radomiu, ul. Mokra 2.
Przedmiot został zawarty w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ, na który składa się Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (Załącznik nr 2a do SWZ), Poglądowy Przedmiar Robót (Załącznik nr 2b do SWZ) - udostępnionym jedynie poglądowo oraz Projekt instalacji klimatyzatorów (Załącznik nr 3 do projektu umowy).
Wykonawca winien obliczyć wartość robót na podstawie załączonej dokumentacji projektowej. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert (tj. do 15 czerwca 2026 r. do godziny 10:00) nie wpłynęła żadna oferta. W związku z zaistnieniem przesłanki określonej w art. 255 pkt 1 uPzp, Zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |