Odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 08 tekstylia z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie ilości minimum 400 Mg
Celowy Związek Gmin R-XXI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292458
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292458/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 12:41
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47083847-0392-4bf5-9c16-7c3be7046960
- Identyfikator
- 8561699243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292458 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 08 tekstylia z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie ilości minimum 400 Mg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Celowy Związek Gmin R-XXI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812546696
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słajsino 30
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-209
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@czg.nowogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czg.nowogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czgnowogard1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 08 tekstylia z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie ilości minimum 400 Mg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47083847-0392-4bf5-9c16-7c3be7046960
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292458
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092769/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 08 tekstylia z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie ilości minimum 400 Mg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202607
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie tekstyliów o kodzie 19 12 08 w ilości łącznej min. 400 Mg (zamówienie podstawowe) oraz 150Mg (prawo opcji) z Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie. Tekstylia pochodzą od mieszkańców zamieszkałych z terenu Celowego Związku Gmin R-XXI oraz PSZOKu.
Tekstylia pochodzą z terenów Gmin Celowego Związku Gmin R-XXI, oraz PSZOK-ów, od mieszkańców. Tekstylia są wstępnie doczyszczane i sortowane na linii sortowniczej pozbawione zanieczyszczeń nie będącymi odpadami z tekstyliów, ale także z butów, galanterii skórzanej, pluszowych zabawek, dywanów, poduszek i kołder itp. Masa pojedynczego transportu (przyczepa typu ruchoma podłoga lub firanka) szacowana jest na około 20-24Mg. Tekstylia przekazywane będą sprasowane w beloty i związane stalowym drutem na prasie belującej (masa beli ok 500 kg) Odpady przeznaczone do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę będą magazynowane w zadaszonych boksach na terenie RZGO Słajsino pod adresem Słajsino 30 72-209 Słajsino
Masa tekstyliów dla pojedynczego transportu szacowana jest w przedziale 20 -24 Mg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
19260000-6 - Tkaniny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia, iż na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |