Odnowienie wsparcia dla posiadanego Systemu (DBF Imperva)
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292461
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-16 12:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-842dd9ca-56c9-4024-b84e-78c5eaf0417b
- Identyfikator
- 5250001090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
Wykonawcy
1 przyznane
TRAFFORD IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
327 964 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292461 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Odnowienie wsparcia dla posiadanego Systemu (DBF Imperva)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011836796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sanguszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-222
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 235 20 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwpw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwpw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction/5125531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Produkcja zabezpieczonych druków oraz dokumentów publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowienie wsparcia dla posiadanego Systemu (DBF Imperva)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-842dd9ca-56c9-4024-b84e-78c5eaf0417b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NO.260.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 327964,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup odnowienia Subskrypcji wsparcia technicznego oraz zapewnienia aktywacji Wsparcia Technicznego producenta Systemu (dalej „Subskrypcja”) lub zakup równoważnej subskrypcji (dalej jako „Rozwiązanie”), dla istniejącego, wdrożonego i eksploatowanego Systemu służącego do ochrony baz danych Zamawiającego w środowisku produkcyjnym, (dalej „System”) i obsługującej System.
Długość subskrypcji: 12 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327964,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327964,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327964,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trafford IT Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512359789
7.3.3) Ulica: Taneczna 18
7.3.4) Miejscowość: Warszawa,
7.3.5) Kod pocztowy: 02-829
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327964,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |