Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292523
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 12:52
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3861a7d2-d234-4042-963b-35c52cd261c5
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292523 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69
1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12932931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3861a7d2-d234-4042-963b-35c52cd261c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109634/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy Urzędu Gminy Kosakowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego.
2.W zakresie zamówienia jest opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (projektu zagospodarowania terenu, projektu budowlano-architektonicznego, projektu technicznego i projektu wykonawczego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz przedmiaru i kosztorysu inwestorskiego) wraz z uzyskaniem wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów wymaganymi przepisami szczegółowymi i koniecznych do wybudowania zaplanowanych obiektów, we wszystkich niezbędnych branżach.
Dla opracowanej Dokumentacji Wykonawca w imieniu i na rzecz Zamawiającego uzyska ostateczną decyzję pozwolenia na budowę.
3. Całokształt opracowań będzie dalej zwany Dokumentacją. Dokumentację należy opracować w oparciu o wytyczne i zalecenia sformułowane przez Zamawiającego dokumentacji przetargowej. Poniższe wytyczne stosuje się wprost o ile zawarta umowa nie stanowi inaczej. Odstępstwo od wytycznych może nastąpić, jeżeli obowiązujące przepisy stanowią inaczej – o powstaniu takiej sytuacji Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Zamawiającego – lub też, jeżeli proponowane przez Projektanta (Wykonawcę) rozwiązanie uzyska zatwierdzenie przez Zamawiającego.
4. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać uzgodnienie dokumentacji z Zamawiającym.
5. W zakresie zamówienia Wykonawca, w imieniu Zamawiającego, zobowiązany będzie do opracowania na etapie projektowania wszelkich wniosków, w tym o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę i wprowadzenia wszelkich zmian lub uzupełnień do w/w wniosków, które okażą się konieczne w związku z przebiegiem postępowania administracyjnego lub korzystne dla realizowanego przedmiotu zamówienia lub będą wymagane przepisem.
6. W przedmiocie zamówienia zawiera się również konieczność bezzwłocznego usunięcia wad i usterek na koszt Wykonawcy, w szczególności:
− sporządzania dodatkowych rysunków i opisów, jeżeli Dokumentacja projektowa w niedostatecznym stopniu wyjaśnia rozwiązania techniczne,
−niezwłocznego wykonywania poprawek i uzupełnień w dokumentacji projektowej,
−udzielanie odpowiedzi i wyjaśnień w toku postępowania o udzielenie zamówienia na roboty budowlane prowadzonego przez Zamawiającego w zakresie opracowanej przez Wykonawcę Dokumentacji, przy czym odpowiedzi należy udzielać w terminie niezwłocznym, jednak nie dłuższym aniżeli dwa dni robocze od złożonego zapytania/wniosku o wyjaśnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 23.04.2026 r. do godz. 11:00, złożono jedną ofertę. Ofertę złożył wykonawca: JNS sp. z o.o. ul. Pułaskiego 3, 35-011 Rzeszów NIP: 5170426456. Jedyna oferta złożona w postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający odrzuca ofertę złożoną przez Wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń. Niezłożenie któregoś z powyższych dokumentów, złożenie niekompletnego lub takiego, który nie potwierdza, że wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu lub nie podlega wykluczeniu skutkuje odrzuceniem jego oferty. Z uwagi na fakt, że w postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, Zamawiający - działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp - unieważnia postępowanie.| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |