Wykonanie projektu remontu/ modernizacji budynku”.
Administracja Zasobów Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292542
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-16 12:55
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-213244ba-03a4-42c5-a3b0-d4981a15f6ae
- Identyfikator
- 8883099046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292542 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie projektu remontu/ modernizacji budynku”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340888485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowska 30
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 544144850
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: PRZETARGI@AZK.WLOCLAWEK.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.azk.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-213244ba-03a4-42c5-a3b0-d4981a15f6ae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie projektu remontu/ modernizacji budynku”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-213244ba-03a4-42c5-a3b0-d4981a15f6ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034079/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Wykonanie projektów technicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292512
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający informuje, że zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki jest uzasadnione na podstawie art. 305 pkt 2) PZP, ponieważ:
• pierwsze postępowanie prowadzone w trybie art. 275 ust. 2 PZP zostało unieważnione z powodu braku ofert,
• drugie postępowanie prowadzone w tym samym trybie zostało unieważnione z powodu złożenia jednej oferty, której cena przewyższała kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
• trzecie postępowanie również prowadzone w trybie art. 275 ust. 2 PZP zostało unieważnione z powodu braku ofert.
W każdym z ww. postępowań nie zmieniono istotnych warunków zamówienia, a mimo to nie uzyskano ważnej oferty mieszczącej się w budżecie Zamawiającego.
Spełnione zostały zatem przesłanki do udzielenia zamówienia z wolnej ręki
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie projektu remontu/ modernizacji budynku”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-BUD Daniel Bołotow
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882425710
7.3.3) Ulica: Okrzei 74b
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204336,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |