Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w gminie Nowe wraz z budową sieci wodociągowej
Gmina Nowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292595
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 13:05
- Lokalizacja
- Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-059d4aa5-18c6-47af-91be-7f80640f0fb0
- Identyfikator
- 5591426287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292595 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w gminie Nowe wraz z budową sieci wodociągowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Św. Rocha 5
1.5.2.) Miejscowość: Nowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-170
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminanowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminanowe.pl/?lang=PL
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12864871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w gminie Nowe wraz z budową sieci wodociągowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-059d4aa5-18c6-47af-91be-7f80640f0fb0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031145/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w gminie Nowe wraz z budową sieci wodociągowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 2. Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu Działania 2.20 Efektywne gospodarowanie wodą do spożycia i poprawa jej jakości OPPT Celu szczegółowego 2 (v.) Wspieranie dostępu do wody oraz zrównoważonej gospodarki wodnej programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176575
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKS.271.3.2026.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3342911,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I – ROZBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W BOCHLINIE, GMINA NOWE,1) Ujęcie i stacja uzdatniania wody (SUW) znajdują się w miejscowości Bochlin, gmina Nowe, powiat świecki. Istniejąca stacja oraz ogrodzony teren ujęcia położone są w całości na działce nr 197/6, obręb Kozielec. Właścicielem i eksploatatorem stacji uzdatniania wody i istniejących instalacji jest Przedsiębiorstwo Usług Miejskich sp. z o.o., Plac Św. Rocha 5, 86-170 Nowe. Ujęcie w Bochlinie stanowi źródło wody dla wodociągu wiejskiego, zaopatrującego w wodę mieszkańców miejscowości: Bochlin, Kozielec, Półwieś, Pieniążkowo, Twarda Góra, Milewko, Rychława i Przyny.
2) Zakres prac:
a) Branża technologiczno – sanitarna:
- rozbudowa systemu filtracji wody,
- system dezynfekcji wody sterylizatorem UV,
- system dozujący preparat zapobiegający wtórnemu zanieczyszczeniu wody,
- instalacje wewnętrzne wodociągowe związane z rozbudowa SUW.
b) branża elektryczna i AKPiA:
- instalacje elektryczne zasilające nowe urządzenia technologiczne,
- instalacje sterujące pracą nowych urządzeń oparte na sterownikach PLC,
- monitoring pracy stacji z przesyłem danych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45000000-7 - Roboty budowlane
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 327332,08 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II – ROZBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W TRYLU O RETENCJĘ I POMPOWNIĘ WODY1) Istniejący budynek stacji uzdatniania wody znajduje się w miejscowości Tryl, na działce nr 625/5, obręb 0012, gmina Nowe, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Właścicielem działki jest Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Nowem. Dojazd do obiektu jest zapewniony utwardzonym zjazdem, bezpośrednio z drogi powiatowej nr 1218C.
2) Zakres prac:
a) Inwentaryzacja istniejącego budynku i instalacji.
b) Branża technologiczno-sanitarna:
- retencja wody uzdatnionej, w zbiornikach wewnątrz budynku SUW,
- pompownia sieciowa,
- system dezynfekcji wody,
- dozowanie preparatu zapobiegającego wtórnemu zanieczyszczeniu wody,
- osuszanie powietrza w pomieszczeniu stacji,
- instalacje wewnętrzne wodociągowe związane z rozbudową SUW.
c) Branża konstrukcyjno-budowlana:
- wymiana bramy wejściowej,
- wymiana stolarki okiennej,
- remont istniejących fundamentów zbiorników retencyjnych,
- malowanie ścian, sufitu i podłogi hali filtrów,
- remont dachu budynku,
- naprawa, malowanie elewacji,
- wymiana ogrodzenia.
d) Branża elektryczna i AKPiA:
- instalacja elektryczna ogólna w budynku w zakresie wymiany oświetlenia,
ogrzewanie elektryczne,
- sterowanie pompami głębinowymi,
- monitoring pracy stacji, z przesyłem danych do siedziby PUM w Nowem,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 810000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III – BUDOWA ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH WODY PITNEJ WRAZ Z BUDYNKIEM POMPOWNI SIECIOWEJ NA UL. ZDUŃSKIEJ W NOWEM1) Na terenie działki nr 1141, na której przewidziano budowę budynku pompowni, znajduje się budynek usługowy, administracyjny oraz gospodarczy. Teren ogrodzony jest siatką ze stalowymi słupkami, z wjazdem w postaci dwuskrzydłowej bramy oraz furtki. Na działkach objętych zakresem budowy sieci wodociągowej i energetycznej, występują zabudowania. Projektowane zmiany istniejącej zabudowy obejmują likwidację lub częściowe unieczynnienie istniejącej infrastruktury technicznej.
Powierzchnie działek objętych opracowaniem:
- działka nr 1141 0,2440 ha
- działka nr 1130/1 0,0706 ha
- działka nr 1142 0,0294 ha
- działka nr 1143 0,5971 ha
Zestawienie powierzchni dz. 1141:
- pow. całkowita 2440 m2
- istn. pow. zabudowy 398,4 m2
- proj. pow. zabudowy 84,3 m2
- pow. utwardzone 980,9 m2
- pow. biologicznie czynna 976,4 m2
Zgodnie z treścią miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:
- intensywność zabudowy 0,2 0,1 < … < 0,7
- pow. biologicznie czynna 40% ≥ 40%
- pow. zabudowy 20% <60%
- wysokość zabudowy 4,7m <12m
- ilość kondygnacji 1 <4
- dach dwuspadowy 35° 20° < …< 50
- miejsca parkingowe 4 min. 1
2) Zakres prac:
- unieczynnienie części istniejącej infrastruktury technicznej,
- budowa budynku pompowni sieciowej,
- budowę dwóch zbiorników retencyjnych wody pitnej,
- rurociągi zewnętrzne w zakresie działek,
- sieci elektryczne w zakresie działki,
- nawierzchnie utwardzone.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 1736697,10 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ IV – BUDOWA SYSTEMU REJESTRACJI SZUMÓW NA SIECI WODOCIĄGOWEJ POWIĄZANEGO Z SYSTEMEM GIS NA TERENIE MIEJSCOWOŚCI NOWEPrzedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa, udzielenie licencji i wdrożenie systemu informacji przestrzennej GIS wraz z
wektoryzacją sieci wodociągowo-kanalizacyjnej na podstawie przekazanych przez
Zamawiającego materiałów z Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i
Kartograficznej,
2) dostawa, udzielenie licencji, wdrożenie oraz uruchomienie systemu do kontroli wycieków
Wody,
3) dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń do kontroli akustycznej sieci wodociągowej,
4) dostawa i instalacji infrastruktury teleinformatycznej potrzebnej do uruchomienia
wdrażanych systemów,
5) przeprowadzenie szkoleń z zakresu obsługi wdrożonych i uruchomionych: systemu
informacji przestrzennej GIS oraz systemu do kontroli akustycznej wycieków,
6) serwis wdrożonych systemów, w okresie gwarancji, liczone od daty protokołu odbioru
końcowego,
W ramach serwisu Wykonawca zobowiązuje się do wsparcia Zamawiającego w zakresie
bieżącej obsługi Systemu informacji przestrzennej GIS oraz systemu monitoringu pracy sieci
wodociągowej , w postaci konsultacji zdalnych oraz w siedzibie Zamawiającego, w tym m.in.
do:
- aktualizowania Systemu do nowych wersji,
- aktualizacji prawej czyli wprowadzenia do Systemu takich modyfikacji, które są wynikiem
zmian przepisów prawa w zakresie działalności Zamawiającego,
- udzielania konsultacji w rozwiązywaniu merytorycznych problemów pracowników
Zamawiającego związanych z działaniem Systemu,
- asystowania tj. wykonywanie wspólnie z użytkownikiem czynności operatorskich
w Systemie,
- instruktażu tj. udzielania użytkownikom bezpośrednich wskazówek dotyczących działania
Systemu,
- udostępnienia Zamawiającemu numeru telefonicznego i poczty elektronicznej
w godzinach 8-16 w dni robocze, pod którym Wykonawca udziela porad operatorskich w
zakresie bieżącego użytkowania Systemu,
7) dostawa kart SIM na okres 5 lat oraz hosting danych przez okres 5 lat.
8) Udzielenie Zamawiającemu minimum 24 miesięcznej gwarancji na całość prac objętych
przedmiotem zamówienia. Okres gwarancji zaczyna się od dnia podpisania protokołu
odbioru końcowego ostatniego odbieranego systemu (a nie po serwisie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 38221000-0 - Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 600000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324720,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568111,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324720,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grundfos Water Treatment Poland sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522-001-43-95
7.3.3) Ulica: Strzykulska 40B
7.3.4) Miejscowość: Piotrkówek Mały
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324720,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 934800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1873479,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 934800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grundfos Water Treatment Poland sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522-001-43-95
7.3.3) Ulica: Strzykulska 40B
7.3.4) Miejscowość: Piotrkówek Maly
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 934800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1937250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3431340,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1937250,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grundfos Water Treatment Poland sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522-001-43-95
7.3.3) Ulica: Strzykulska 40B
7.3.4) Miejscowość: Piotrkówek Mały
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1937250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 783940,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 783940,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 783940,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UNISOFT Sp. z o.o. – Lider Konsorcjum
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Złote Runo Sp. z o.o. – Partner
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 586-010-35-41
7.3.3) Ulica: Ul. Kazimierza Pułaskiego 8
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-368
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 783940,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-30| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |