„Sprzedaż i dostawa mebli do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach przewidzianych w ramach projektu pn.: „Efektywne Funkcjonalne Szkoły
Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292626
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-16 13:09
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-967a420d-2f34-4115-a0f1-9b92fc6353e0
- Identyfikator
- 6351830724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292626 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sprzedaż i dostawa mebli do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach przewidzianych w ramach projektu pn.: „Efektywne Funkcjonalne Szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255016
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 4a
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@mikolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.mikolowski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sprzedaż i dostawa mebli do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach przewidzianych w ramach projektu pn.: „Efektywne Funkcjonalne Szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-967a420d-2f34-4115-a0f1-9b92fc6353e0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044380/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Sprzedaż i dostawa mebli do ZSP w Ornontowicach w ramach projektu Efektywne Funkcjonalne Szkoły
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Efektywne Funkcjonalne Szkoły – rozwój szkolnictwa zawodowego w Powiecie Mikołowskim współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusze na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla działania FESL.10.14 – Infrastruktura kształcenia zawodowego.”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238848
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.Przedmiotem zamówienia jest: sprzedaż i dostawa mebli do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach
przewidzianych w ramach projektu pn.: „Efektywne Funkcjonalne Szkoły – rozwój szkolnictwa zawodowego w Powiecie
Mikołowskim” dofinansowanego z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze
Europejskie dla Śląskiego na lata 2021–2027, Priorytet X. Fundusze Europejskie na transformację, Działanie 10.14
Infrastruktura kształcenia zawodowego.
1.2. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę następującego wyposażenia:
1) Doposażenie pracowni budowlanej:
a) gabloty aluminiowe – 1 komplet. Na 1 komplet składa się 8 sztuk gablot.
b) stanowiska dla ucznia – 1 komplet
Na jeden komplet składa 16 zestawów stanowisk dostosowanych do osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z Modelem
Dostępnej Szkoły. Na jeden zestaw składa się krzesło i stolik dla ucznia.
c) szafy magazynowe – 1 zestaw
Na jeden zestaw składają się 3 szt. szafy metalowej magazynowej.
d) jedno stanowisko pracy nauczyciela,
Stanowisko pracy nauczyciela składa się z zestawu mebli: biurko – 1 szt., krzesło obrotowe – 1 szt., szafa biurowa – 2 szt.
2) Doposażenie pracowni elektrotechniki i elektroniki:
a) jedno stanowisko pracy nauczyciela,
Stanowisko pracy nauczyciela składa się z zestawu mebli: biurko – 1 szt., krzesło obrotowe – 1 szt.
3) Doposażenie pracowni elektrycznej:
a) jedno stanowisko pracy nauczyciela,
Stanowisko pracy nauczyciela składa się z zestawu mebli: biurko – 1 szt., krzesło obrotowe – 1 szt.
4) Doposażenie pracowni symulacji układów automatyki :
a) szafy magazynowe – 1 zestaw,
Na jeden zestaw składają się 3 szt. szafy metalowej magazynowej.
b) zestawy mebli do programowania sterowników PLC – 6 zestawów
Na jeden zestaw mebli programowania sterowników PLC składa się : stolik uczniowski komputerowy – 1 szt., krzesło
obrotowe na kółkach – 1 szt.
c) jedno stanowisko pracy nauczyciela ,
Stanowisko pracy nauczyciela składa się z zestawu mebli: biurko – 1 szt., krzesło obrotowe – 1 szt.
5) Doposażenie pracowni architektury krajobrazu:
a) stanowiska komputerowe (meble pod stanowiska) – 1 komplet,
W skład 1 kompletu mebli pod stanowiska komputerowe wchodzi: 18 szt. krzeseł obrotowych, 17 szt. stolików
komputerowych oraz 1 szt. biurka dla nauczyciela.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
A. Obowiązkiem Wykonawcy jest dostarczenie przedmiotu zamówienia, zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 3 do
SWZ, jego rozładunek i montaż.
B. Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt dostaw, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie przedmiotu
zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia.
Wykonawca odpowiedzialny jest za spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających z
obowiązujących przepisów prawa.
C. Dostarczone meble muszą być fabrycznie nowe, nieużywane. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie do następującej
szkoły: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach, ul. Dworcowa 1, 43-178 Ornontowice.
D. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do użytkowania w jednostkach oświatowych zgodnie z § 9 ust.3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w
publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach oraz spełnia wymagania Modelu Dostępnej Szkoły dot. wyposażenia
pomieszczeń i sal lekcyjnych.
E. Minimalny okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Okres
rękojmi jest równy okresowi gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39134100-1 - Stoły komputerowe
39141300-5 - Szafy
39121000-6 - Biurka i stoły
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany Wykonawca uchylił się od podpisania umowy.| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |