Remont elewacji Szkoły Podstawowej w Przysieku wraz z modernizacją odprowadzenia wody opadowej
Gmina Zławieś Wielka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292637
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 13:12
- Lokalizacja
- Zławieś Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01aed517-a7d1-4c0d-9626-ea005633b9b7
- Identyfikator
- 8792469951
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292637 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji Szkoły Podstawowej w Przysieku wraz z modernizacją odprowadzenia wody opadowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zławieś Wielka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Handlowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Zławieś Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-134
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zlawies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zlawies.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zlawies.ezamawiajacy.pl/pn/zlawies/demand/286573/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji Szkoły Podstawowej w Przysieku wraz z modernizacją odprowadzenia wody opadowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01aed517-a7d1-4c0d-9626-ea005633b9b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039955/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont elewacji Szkoły Podstawowej w Przysieku wraz z modernizacją odprowadzenia wody opadowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP34.271.32.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 428261,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont elewacji Szkoły Podstawowej w Przysieku wraz z modernizacją odprowadzenia wody opadowej
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Remont elewacji Szkoły Podstawowej w Przysieku wraz z modernizacją odprowadzenia wody opadowej ” poprzez:
1) Realizację zadania w formule „zaprojektuj-wybuduj co oznacza że Wykonawca będzie odpowiedzialny za opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych, uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji administracyjnych, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do realizacji zamówienia.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określonego w pkt 1. Określa załączona dokumentacja w skład której wchodzi : Program Funkcjonalno - Użytkowy oraz SWZ wraz z jego załącznikami.
2. Zakres robót w ramach ustalonego wynagrodzenia obejmuje ponadto:
1) Realizacja prac wykonawczych obejmujących zatwierdzone rozwiązania techniczne określone w dokumentacji.
2) Wykonanie kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną, zgłoszenie zakończenia robót oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub skutecznego zawiadomienia o zakończeniu budowy (zgodnie z obowiązującymi przepisami).
3. Roboty budowlane prowadzone będą na czynnym terenie, wobec tego Wykonawca musi uwzględnić wynikające stąd ograniczenia i konieczność wykonania dodatkowych zabezpieczeń, utrzymania wjazdu budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych oraz usuwania na bieżąco nieczystości, zbędnych materiałów, odpadów i śmieci. Niezbędne jest zachowanie ciągłości działania podstawowych instalacji budynku a dopuszczalne przerwy w ich funkcjonowaniu mogą być realizowane wyłącznie po ich wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym i Dyrekcja szkoły, w terminach minimalizujących zakłócenia pracy placówki lub przy zapewnieniu rozwiązań zastępczych.
4. Zapewnienia we własnym zakresie wywozu i utylizacji odpadów budowlanych. Po zakończeniu robót, ale przed ostatecznym odbiorem przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania terenu budowy wraz z terenem przyległym i doprowadzenie do stanu jaki był przed rozpoczęciem robót. Należy zgłosić Zamawiającemu informację o urządzeniach, materiałach lub przedmiotach, które zostaną zdemontowane lub rozebrane, Zamawiający dokona weryfikacji przydatności i przekaże informacje o sposobie zagospodarowania demontowanych urządzeń, materiałów i przedmiotów.
5. Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w związku z realizacją robót .Wszelkie naprawy uszkodzonych w wyniku prowadzonych robót urządzeń uzbrojenia podziemnego i nadziemnego należy uzgadniać z zarządcami sieci.
6. Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i złożenia wniosku o zajęcie pasa drogowego i uzyskania decyzji o możliwości jego zajęcia - jeżeli będzie wymagane.
7. Wykonawca powinien mieć na uwadze że wykonywanie robót konserwatorskich elewacji i prac przy terenie przyległym do szkoły powinno odbywać się w miarę możliwości w okresach zapewniających prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie szkoły.
8. Inwestycja realizowana w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Polski Ład.
9. Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w załączonej dokumentacji.
10. Wbudowane i dostarczone przez Wykonawcę materiały winny posiadać atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności. Na każde żądanie Zamawiającego lub inspektora nadzoru Wykonawca obowiązany jest okazać w stosunku do wskazanych materiałów: certyfikat zgodności z Polską normą lub aprobatę techniczną.
11. Wykonawca wykona przedmiot umowy z własnych materiałów.
12. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty wraz z wymaganymi załącznikami, co stanowi integralną część oferty.
13. Budynek będący przedmiotem zmówienia objęty jest ochrona konserwatorską jako obiekt ujęty w ewidencji zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45454100-5 - Odnawianie
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 508900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAWOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792304517
7.3.3) Ulica: Chrobrego 121
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |