Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Trzebieszowie Drugim
GMINA TRZEBIESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292685
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292685/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 13:23
- Lokalizacja
- Trzebieszów Drugi, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f9adcdf-7890-411b-a469-357aef3e713c
- Identyfikator
- 8252064943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292685 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Trzebieszowie Drugim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 89
1.5.2.) Miejscowość: Trzebieszów Drugi
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-404
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25/7960355
1.5.8.) Numer faksu: 25/7960373
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebieszow.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebieszow.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f9adcdf-7890-411b-a469-357aef3e713c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Trzebieszowie Drugim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f9adcdf-7890-411b-a469-357aef3e713c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292685
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074660/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" w Trzebieszowie Drugim wraz z budową sprawnościowego placu zabaw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204008
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203467,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Trzebieszowie Drugim”, w tym:
Zadanie nr 1:
• Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012"w Trzebieszowie Drugim
Zakres robót:
1. Naprawa-renowacja boiska piłkarskiego o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach 30 m. x 62 m. Powierzchnia do naprawy-renowacji wynosi 1860 m2.
W zakres renowacji wchodzą następujące czynności:
a) oczyszczenie nawierzchni ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń naturalnych i śmieci,
b) wykonanie szczotkowania, które powoduje podniesienie i rozprostowanie włókien,
c) spulchnienie i rozluźnienie górnej warstwy wypełnienia,
d) wyczyszczenie oraz uzupełnienie brakującą ilość zasypu granulatem SBR,
e) przeczesanie włókien w celu wyrównania nawierzchni po uzupełnieniu granulatem w zależności od rodzaju sztucznej trawy,
f) Podklejenie / naprawa drobnych uszkodzeń nawierzchni.
2. Montaż dwóch nowych bramek wraz z siatkami.
3. Naprawa dwóch piłkochwytów.
Zadanie nr 2:
• „Budowa sprawnościowego placu zabaw w Trzebieszowie Drugim wraz z obiektami małej architektury”
Zakres robót:
1. W kompleksie sportowym "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Trzebieszowie Drugim uzupełnienie kompleksu poprzez budowę sprawnościowego placu zabaw:
- demontaż istniejących urządzeń: tj. zjeżdżalni, budki na książki wraz z płytą betonową o wymiarach 2 m. x 2 m., ławek 5 szt., koszy na śmieci 3 szt.,
- rozbiórka nawierzchni z płyt gumowych wraz z podbudową o powierzchni 100m2 wraz z demontażem urządzeń zabawowych: bujak, dwie huśtawki wagowe,
- rozbiórka kostki brukowej wraz z podbudową o pow. 12 m2,
- roboty pomiarowe, wytyczenie nowego placu,
- korytowanie pod nawierzchnię piaskową na głębokość 40 cm – powierzchnia 300 m2,
- wywiezienie nadmiaru ziemi w miejsce wskazane przez Zamawiającego do 3 km,
- ułożenie obrzeży betonowych o wym. 30 cm x 8 cm (na ławie betonowej - suchy beton klasy C12/15 lub chudy beton B-10/B-15) – długość 65 mb.
- ułożenie krawężnika gumowego 100 cm x 25 cm x 8 cm na ławie betonowej na długości 14 mb.,
- dostarczenie i rozścielenie piasku frakcji 0-2 mm. - warstwa 20 cm na pow. 300 m2,
- ułożenie geowłókniny na pow. 300 m2,
- dostarczenie i rozścielenie żwiru płukanego, o obłych krawędziach frakcji 2-8 mm. – wymagana warstwa min. 20 cm na pow. 300m2,
- wyrównanie terenu wokół placu zabaw.
2. Zakup i montaż koszy na odpady – 2 szt.
3. Zakup i montaż ławek z oparciem – 2 szt.
Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – Edycja 2025.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340107,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Trzebieszowie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8252187574
7.3.3) Ulica: -
7.3.4) Miejscowość: Trzebieszów Drugi 44
7.3.5) Kod pocztowy: 21-404
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Obsługa Inwestycji Paweł Krasuski, zam. Karwów 78, 21-404 Trzebieszów - zgodnie ze złożonym zobowiązaniem przez podmiot trzeci (kierownik budowy);
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie dofinansowane ze Środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – Edycja 2025| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |