Przebudowa drogi gminnej nr 080226C w miejscowości Ciche
Gmina Zbiczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00292837
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 13:48
- Lokalizacja
- Zbiczno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab72fe84-091c-4e7b-b45d-ca81476f61b6
- Identyfikator
- 8741683628
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292837 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 080226C w miejscowości Ciche
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbiczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Brodnicka 53
1.5.2.) Miejscowość: Zbiczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-305
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 49 393 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zbiczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbiczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab72fe84-091c-4e7b-b45d-ca81476f61b61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 080226C w miejscowości Ciche2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab72fe84-091c-4e7b-b45d-ca81476f61b6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006655/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej nr 080226C w miejscowości Ciche
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208064
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKB.271.15.2026.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 975614,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Droga na odcinku objętym niniejszym opracowaniem posiada nawierzchnię jezdni ulepszoną, bitumiczną o zmiennej szerokości od 3,0m do 4,5m. Droga na przedmiotowym odcinku jest dwukierunkowa. Przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1805C występuje chodnik. Odpływ wód opadowych odbywa się powierzchniowo do istniejących rowów przydrożnych. Przy drodze znajdują się zabudowy zagrodowe oraz pola uprawne.
- klasa techniczna drogi – gminna publiczna D – dojazdowa
- prędkość projektowa Vp=30km/h
Parametry geometryczne drogi po przebudowie:
- szerokość jezdni – 4,5m
- nawierzchnia z betonu asfaltowego
- spadki poprzeczne – daszkowe i jednostronne – 2%
Parametry drogi dla pieszych o długości ok. 20 m
- szerokość 1,3 m
- nawierzchnia z kostki betonowej grub. 6 cm
- spadek poprzeczny jednostronny 1-2% w kierunku drogi
Parametry zjazdów
- szerokość do 3,8-5,0m
- nawierzchnia z betonu asfaltowego grub. 4cm
- spadek poprzeczny jednostronny dostosowany do profilu podłużnego drogi
Pobocze
- szerokość do 0,75 m
- nawierzchnia z kruszywa łam. stab. mech. grub. 15cm
- spadek poprzeczny jednostronny 8% od jezdni
Konstrukcja jezdni na istniejącej nawierzchni bitumicznej
-warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S o grub. 4 cm
-warstwa wzmacniająco-profilująca z mieszanki mineral.-bitum śred. grub. 50-150kg/m2
-istniejąca nawierzchnia bitumiczna
Konstrukcja jezdni na poszerzeniu
-warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S o grub. 4 cm
-warstwa wzmacniająco-profilująca z mieszanki mineral.-bitum śred. grub. 50-150kg/m2
-siatka zbrojeniowa z włókien szklanych wstępnie przesączana asfaltem
-warstwa wyrównawcza z mieszanki mineral.-bitum grub. 3cm
-podbudowa z kruszywa łam. stab. mechanicznie frakcji 0/31,5mm o grub. 20cm
-grunt stabilizowany cementem Rm=2,5MPa o grub. 20cm
2. Zamierzenie budowlane realizowane będzie na podstawie zgłoszenia zamiaru realizacji robót budowlanych do Starostwa na działce nr 205 - obręb Ciche
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiar robót, stanowiąca załączniki nr 11do niniejszej SWZ.
4. Wymagania dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia (art. 95 ust. 1 ustawy Pzp).
1) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wszystkie prace fizyczne związane z wykonywaniem wszystkich robót objętych zamówieniem, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) tj. czynności wskazanych w przedmiarach robót.
2) Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli stosowania tego obowiązku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określono we wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 849638,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1089795,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 849638,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAR-DAR Marian Tompalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931210838
7.3.3) Ulica: Makówiec
7.3.4) Miejscowość: Chrostkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-602
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 849638,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |