Przebudowa drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice-Krobica polegającej na budowie chodnika

Gmina Mirsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00292886
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00292886/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-16 13:57
Lokalizacja
Mirsk, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-849c8cbd-eff4-4d74-b949-b1a29b91af50
Identyfikator
6161008487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZIB ELTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubań, PL · lot 0
298 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292886 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice-Krobica polegającej na budowie chodnika

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mirsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821693

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 39

1.5.2.) Miejscowość: Mirsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-630

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mirsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-849c8cbd-eff4-4d74-b949-b1a29b91af50

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice-Krobica polegającej na budowie chodnika

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-849c8cbd-eff4-4d74-b949-b1a29b91af50

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292886

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078982/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice-Krobica polegającej na budowie chodnika

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207290

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice - Krobica położonej na dz. nr 483 obręb 0013 Orłowice, dz. nr 300 obręb 0009 Krobica, Gmina Mirsk, powiat Lwówecki, województwo dolnośląskie polegające na budowie chodnika o łącznej długości 300 m.
W zakres przebudowy wchodzi wykonanie nowego chodnika na nowej konstrukcji wraz z remontem elementów odwadniających pas drogowy. Chodnik zostanie wykonany o nawierzchni bitumicznej na podbudowie z kruszywa łamanego 0/31,5 mm o gr 10 cm. Wraz z budową chodnika wykonane zostaną nasypy pod konstrukcje oraz zrzuty pod chodnikowe.
Rowy zostaną odmulone, a przepusty pod zjazdami wymienione na nowe. W miejscach niebezpiecznych zostaną ustawione barierki U 11a. Zakres przebudowy to działka nr 483 obręb 0013 Orłowice, dz. nr 300 obręb 0009 Krobica, Gmina Mirsk, powiat Lwówecki.
Projektowane parametry chodnika:
• szerokość jezdni z betonu asfaltowego 1,84 m - zgodnie z PZT,
• powierzchnia podbudowy 571,0m2,
• grubość podbudowy 10cm,
• grubość nawierzchni bitumicznej 4cm,
• lokalizacja krawężników, zjazdów, elementów odwodnienia - zgodnie z PZT,
Dla przebudowywanej drogi należy wykonać projekty tymczasowej i docelowej organizacji ruchu drogowego. Docelowa organizacja powinna uwzględniać dodatkowe przejście dla pieszych oznakowane znakami pionowymi D-6 oraz poziomymi P-10 (oznakowanie grubowarstwowe).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 505496,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIB ELTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022037026

7.3.3) Ulica: Aleja Niepodległości 12A

7.3.4) Miejscowość: Lubań

7.3.5) Kod pocztowy: 59-800

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane