Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rzuchów

GMINA DĄBIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00292925
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00292925/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-16 14:03
Lokalizacja
Dąbie, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7c5cb28a-76a7-486a-b02a-86aad911bbc0
Identyfikator
6662018485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi projektowania mostówUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty remontowe i renowacyjneRoboty drogoweRoboty w zakresie usuwania gleby

Wykonawcy

1 przyznane

LUKPOL BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRożniatów, PL · lot 0
682 241,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292925 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rzuchów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019071

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbie

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-660

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminadabie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dabie.nowoczesnagmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c5cb28a-76a7-486a-b02a-86aad911bbc0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rzuchów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c5cb28a-76a7-486a-b02a-86aad911bbc0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292925

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081093/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa drogi Rzuchów - Gaj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224828

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 553500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie budowlane polegające na wykonaniu kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania, które ma polegać na wykonaniu przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Rzuchów. Zakres inwestycji obejmuje odcinek drogi zlokalizowany na terenie miejscowości Rzuchów w gminie Dąbie powiat Kolski. Długość projektowanego odcinka wynosi 0,615km. Zadanie realizowane przez Gminę Dąbie pod nazwą „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Rzuchów” obejmuje działki o numerach ewidencyjnych: 796/5, 796/1, 798/2, 799/2, 801/6, 791/1, 754/2 będące w granicach pasa drogowego przedmiotowej drogi. Program funkcjonalno-użytkowy pozwoli określić wszystkie wymagania zakładane i stawiane przez Zamawiającego dotyczące wykonania dokumentacji projektowej, a także realizacji robót budowlanych dla planowanej przebudowy drogi wraz z niezbędną infrastrukturą. Program funkcjonalno-użytkowy określa wymagania dotyczące projektu i realizacji zadania. Wykonawca wyłoniony w postepowaniu dla zadania prowadzonego w trybie projektuj i buduj opracuje kompletną dokumentację projektową przedmiotowego zamierzenia budowlanego. Wszystkie materiały wyjściowe, mapy, uzgodnienia, decyzje, pozwolenia niezbędne do prawidłowego wykonania kompleksowej dokumentacji spoczywają w obowiązku Wykonawcy, który pozyska je we własnym zakresie.Przewidziane w zakresie realizacji przedsięwzięcie budowlane należy wykonać w oparciu o obowiązujące procedury uzyskania stosownych decyzji. W przypadku konieczności dokonania ingerencji w grunty prywatne należy uwzględnić procedurę zezwolenia realizacji inwestycji drogowej, bądź też regulacji własnościowej gruntów i uzyskania zgód od właścicieli działek prywatnych. Wykonawca podejmujący się realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania go zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy ,,Prawo budowlane” z dnia 7 lipca 1994 r. z późniejszymi zmianami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322300-4 - Usługi projektowania mostów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233140-2 - Roboty drogowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 554667,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554667,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 554667,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lukpol Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8281424315

7.3.3) Ulica: Różniatów 41

7.3.4) Miejscowość: Uniejów

7.3.5) Kod pocztowy: 99-210

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 682241,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane