Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków gruntowych

Powiat Wielicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00292989
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00292989/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-16 14:14
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-caeb305e-da26-4561-89a4-581eef520120
Identyfikator
6831742730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi analizy danychUsługi pomiarowe

Wykonawcy

3 przyznane

GEORES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
243 909 PLN
DANIEL JASIURKOWSKIStary Sącz, PL · lot 1
216 480 PLN
DANIEL JASIURKOWSKIStary Sącz, PL · lot 2
189 420 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292989 z dnia 2026-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków gruntowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wielicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Górny 2

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 399 98 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatwielicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatwielicki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-caeb305e-da26-4561-89a4-581eef520120

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków gruntowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caeb305e-da26-4561-89a4-581eef520120

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292989

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059956/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków i budynków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199969

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIU 272.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 383193,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków gruntowych” (zwane dalej przedmiotem umowy).
2. Część I – obręb ewidencyjny nr 1 jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M;
3. Zlecane prace dotyczą działek położonych w jednostce ewidencyjnej Wieliczka-M, obręby ewidencyjne nr: 1, dla których stan ujawniony w ewidencji gruntów i budynków (EGiB) w zakresie użytków gruntowych nie jest zgodny ze stanem faktycznym. Ilość działek/budynków w poszczególnych obrębach (i w częściach zadania) ujawnionych w bazie EGiB (stan na 22.01.2026 r.):
1) obręb 1 (Część I) – 4865 / 3367 (1949 - budynki mieszkalne);
Powierzchnia w ha:
1) obręb 1 (Część I) – 503,7447;
4. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi zgodnie z wymaganiami prawnymi i technicznymi, uregulowanymi przepisami ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1151 z późn. zm.) - dalej: ustawa, i obowiązującymi przepisami wykonawczymi do wyżej wymienionej ustawy, w szczególności rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 219 ze zm.) - dalej: rozporządzenie.
2. Sporządzona dokumentacja stanowić będzie podstawę do aktualizacji danych zawartych w ewidencji gruntów i budynków na podstawie materiałów PZGiK, zgodnie z art. 24 ust. 2b pkt 1 lit. h ustawy, mając na uwadze cel prowadzenia EGiB: podstawa wymiaru podatków i świadczeń (art. 21 ust. 1 ustawy).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 72316000-3 - Usługi analizy danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 134983,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków gruntowych” (zwane dalej przedmiotem umowy).
2. Część II – obręb ewidencyjny nr 2 jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M;
3. Zlecane prace dotyczą działek położonych w jednostce ewidencyjnej Wieliczka-M, obręby ewidencyjne nr: 2, dla których stan ujawniony w ewidencji gruntów i budynków (EGiB) w zakresie użytków gruntowych nie jest zgodny ze stanem faktycznym. Ilość działek/budynków w poszczególnych obrębach (i w częściach zadania) ujawnionych w bazie EGiB (stan na 22.01.2026 r.):
1) obręb 2 (Część II) – 4520 / 2982 (2216 - budynki mieszkalne);
Powierzchnia w ha:
1) obręb 2 (Część II) – 401,8029;
4. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi zgodnie z wymaganiami prawnymi i technicznymi, uregulowanymi przepisami ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1151 z późn. zm.) - dalej: ustawa, i obowiązującymi przepisami wykonawczymi do wyżej wymienionej ustawy, w szczególności rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 219 ze zm.) - dalej: rozporządzenie.
2. Sporządzona dokumentacja stanowić będzie podstawę do aktualizacji danych zawartych w ewidencji gruntów i budynków na podstawie materiałów PZGiK, zgodnie z art. 24 ust. 2b pkt 1 lit. h ustawy, mając na uwadze cel prowadzenia EGiB: podstawa wymiaru podatków i świadczeń (art. 21 ust. 1 ustawy).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 72316000-3 - Usługi analizy danych

4.5.5.) Wartość części: 128200,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Aktualizacja danych ewidencyjnych dla jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M w zakresie użytków gruntowych” (zwane dalej przedmiotem umowy).
2. Część III – obręb ewidencyjny nr 3 jednostki ewidencyjnej Wieliczka-M;
3. Zlecane prace dotyczą działek położonych w jednostce ewidencyjnej Wieliczka-M, obręby ewidencyjne nr 3, dla których stan ujawniony w ewidencji gruntów i budynków (EGiB) w zakresie użytków gruntowych nie jest zgodny ze stanem faktycznym. Ilość działek/budynków w poszczególnych obrębach (i w częściach zadania) ujawnionych w bazie EGiB (stan na 22.01.2026 r.):
1) obręb 3 (Część III) – 4101 / 2496 (1965 - budynki mieszkalne).
Powierzchnia w ha:
1) obręb 3 (Część III) – 435,0267.
4. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi zgodnie z wymaganiami prawnymi i technicznymi, uregulowanymi przepisami ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1151 z późn. zm.) - dalej: ustawa, i obowiązującymi przepisami wykonawczymi do wyżej wymienionej ustawy, w szczególności rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 219 ze zm.) - dalej: rozporządzenie.
2. Sporządzona dokumentacja stanowić będzie podstawę do aktualizacji danych zawartych w ewidencji gruntów i budynków na podstawie materiałów PZGiK, zgodnie z art. 24 ust. 2b pkt 1 lit. h ustawy, mając na uwadze cel prowadzenia EGiB: podstawa wymiaru podatków i świadczeń (art. 21 ust. 1 ustawy).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72316000-3 - Usługi analizy danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 119010,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146370,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243909,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243909,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEORES Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690020005

7.3.3) Ulica: Targowa 3

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-064

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243909,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216480,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227304,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216480,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IGEKA Usługi Geodezyjne i Informatyczne Daniel Jasiurkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492953820

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II

7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-340

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216480,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189420,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199137,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189420,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IGEKA Usługi Geodezyjna i Informatyczne Daniel Jasiurkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492953820

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II

7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-340

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189420,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2026-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi