ADAPTACJA PRACOWNI HOTELARSKIEJ I EKONOMICZNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00293402
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00293402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-16 17:33
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08b7199a-eeb7-41c9-be4e-d8eb727e1520
- Identyfikator
- 6651087270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00293402 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ADAPTACJA PRACOWNI HOTELARSKIEJ I EKONOMICZNEJ
W ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000182811
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Aleje 1 Maja 22
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632424557
1.5.8.) Numer faksu: 632424557
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kopernik.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopernik.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08b7199a-eeb7-41c9-be4e-d8eb727e15201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ADAPTACJA PRACOWNI HOTELARSKIEJ I EKONOMICZNEJW ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08b7199a-eeb7-41c9-be4e-d8eb727e1520
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026031/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 ADAPTACJA PRACOWNI HOTELARSKIEJ I EKONOMICZNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane z projektu pt. „Dostosowanie kształcenia zawodowego w Aglomeracji Konińskiej do zmieniającego się rynku pracy” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 – 2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) nr umowy o dofinansowanie: FEWP.06.08-IZ.00-0031/24-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/P/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule wynagrodzenia ryczałtowego, polegających na kompleksowym remoncie:
• Sali dydaktycznej nr 5 wraz z zapleczem
• Sali dydaktycznej nr 23 wraz z zapleczami
w budynku Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie.
Zakres obejmuje wszystkie roboty niezbędne do wykonania kompletnego remontu pomieszczeń zgodnie z dokumentacją, w szczególności:
1. Roboty demontażowe
• demontaż stolarki drzwiowej,
• demontaż wykładzin podłogowych,
• demontaż boazerii PCV (sala 5),
• demontaż opraw oświetleniowych (zaplecza),
• demontaż grzejników,
• skucie istniejących okładzin podłogowych i terakoty,
• wywóz i utylizacja odpadów zgodnie z katalogiem odpadów.
2. Roboty budowlane i wykończeniowe
• wykonanie gładzi ścian i sufitów,
• malowanie farbami lateksowymi,
• montaż boazerii PCV w kolorze białym (sala 5),
• montaż rolet wewnętrznych typu black out, sterowanie ręczne, kolor jasnoszary,
• wykonanie okładzin podłogowych z płytek gresowych 60×60 cm, PEI IV, R10,
• wykonanie wykładzin PCV o podwyższonej wytrzymałości (sala 23 i zaplecza),
• wykonanie cokołów z płytek gresowych.
3. Stolarka drzwiowa
• dostawa i montaż drzwi wewnętrznych z obróbką,
• drzwi z kontrolą dostępu w zapleczu sali 23.
Załączony przedmiar robót (TPCR) ma charakter pomocniczy i nie stanowi podstawy do wyceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
42512000-8 - Układy konfekcjonowania powietrza
39100000-3 - Meble
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 3 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.Do upływy terminu składania ofert tj. do dnia 21.05.2026r. do godz. 15:00 wpłynęły do Zamawiającego trzy oferty.
W wyniku badania i oceny ofert oferta z najniższą ceną, tj. 117 465,00zł została odrzucona, natomiast kolejna oferta z najniższą ceną, tj. 174 362,52zł przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 165 000,00zł. Po analizie bieżących możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny ww. złożonej oferty.
| 2026-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |